Ako sa naučím spať len 2hodiny za deň.

Príspevok v téme: Ako sa naučím spať len 2hodiny za deň.
Jan

Ahojte vedel by mi niekto poradiť ,ako by som sa mohol naučiť spať len 2-3h za deň bez toho ,aby som sa nepociťoval počas prac.dňa únavu a ospalosť?

Aby som upresnil.Pred 5-timi rokmi som vlastnou vinou pri podnikaní urobil zopár zlých rozhodnutí.Prišiel som o všetok majetok a čo je najhoršie ešte som sa aj dosť veľa zadĺžil,exekucie atd.Aby som mohol o par rokou sa znova postaviť na vlastné nohy a biť konečne len na nule potrebujem mesačne zarobiť veľmi veľa eur.Mám dve práce na 17h denne spolu. Ale aj tak nestíham so splátkami.Musím si nájsť ešte jednu prácu tak na 5-6h aby... Veľa casu mi potom nezostane na oddych.Poradí mi niekto? popripade na email: allforyou@centrum.sk

Prskalkaa

A keby si pracoval cez víkendy? Ak máš voľné?

Nájdi si nejakú prácu cez net. Na webtrhu bývajú dobré ponuky, reálne. A keďže si podnikateľ tak predpokladám že to môžeš fakturovať čo je plus.

Popr. nájdi si iné zamestnanie kde zarobíš viac.

Alebo prácu na 3 hodiny - call centrá sa bijú o ľudí ale je to nevďačná práca z ktorej sa zosypeš. To radšej nie.

Založ e-shop, ak nájdeš dobrého dodávateľa tak časom sa ti to rozbehne a môžeš mať z toho celkom slušný príjem... len to je zas ďalšie podnikanie.

Predaj nejaké svoje veci čo máš ktoré majú vyššiu hodnotu a kúp lacnejšie. To môže hodiť pekné prachy.

Ak máš vodičák tak prácu zoženieš ľahko. Skús niekde napísať či ta nevezmú na pár hodín.

Inak pošta tiež ponúka prac. miesta na skrátený úvazok, pozri ich stránky.

Ak vieš niečo čo iný nevedia tak založ krúžok, môžeš niekoho doučovať na pár hodín..

Na tom webtrhu pozri, tam sú dobre veci, dá sa tam zarobiť čosi. Hlavne tam niesú žiadne
klamlivé inzeráty ako bývajú.

lost

ojka, nj viac ako 1 rok sa to zevraj nema :)

ale tak prehodit spat je tiez nelahke :D trva to asi 1 tyzden.. a do tych multispankovych rezimov asi 2 tyzdne..

ale ludia tak naozja funguju :) a maju kvalitnejsi den ako ti co spia 8-12 hodin.. lenze - otazko je, ci je to podvednomym (motivaciou) alebo fakt tym multispankom :)))

lost

a jedno dolezite upozornenie:

ak si trufnes na tie dve najvyssie rankovane metody, tj 2-3hodinovy spanok, (sice som to necital, ale narychlo prelistoval a dava to zmysel)

cize - ak vynechas co i len 1 spanok - je velmi mozne ze sa fyzicky zrutis.. rozhadze sa ti rytmus a koniec.. i ked 1x do tyzdna to vynechat sa da, dobehnes to na dalsom spanku, ale aj tak je to extremne narocne..

cize neviem, malokedy to ma vyznam to riesit takto :)

ojka

toooooto je uplne blaznovstvo, 2-3 hodiny to je hazard so zdravím, viem o čom je reč,.... a nie to už dlhodobo...
skús hľadať iné riešenie, i keď viem, že to bude náročné....

lost

en.wikipedia.org

heh ale teba si uvedomit, ze toto je celkom aj gembling.. a povedal by som ze je NUTNE mat na blizku niekoho, kto na teba bude dohliadat..

lost

ale zas to nie je take, ze zaspis na 3 hod, zobudis sa a ides dalej..
da sa to asi takto:

kazde 4 hodiny zaspis na 30 minut (ale treba zaspat ihned, do 1 minuty maximalne)

lenze to by clovek musel mat fakt divnu pracu, aby mohol spat kazde 4 hodiny :)

ale tak toto neviem ci je dobre skusat, resp na to stavit.. skor nie.. tak 6 hodin minimalne .. poznam ludi co spia 5 hodin denne.. ale tak to su pohanany adrenalinom alebo strachom z neuspechu :) ktovie ale co to zanecha na cloveku z dlhodobeho hladiska.. pod 6 hod by som osobne radsej nesiel, nestoji to za to ..

sad2

spat 2-3 hodiny denne dlhodobo nie je mozne, telo to nevydrzi...
par dni sa mozno da vydrzat, ale po niekolkych dnoch skoncis mozno nie doma v posteli, ale v praci zaspis..
spanok sluzi na regeneraciu celeho tela, ak mu to nedoprajes, tak skoncis na PN niekolko dni a to ti na nalade a na financiach asi neprida..:)
tak treba uvazovat trochu realne!