B4 color remover alebo syoss?

hurmikaki

B4 kúpite v DM,.. ale neverte kecom že to stiahne na prirodzenú farbu (jedine ak prirodzená farba dotyčnej je ryšavá)

ja mám svoje tmavú blond ale odfarbovalo mi to na ryšavo..

ak chcete viditelnejšie výsledky kúpte si v drogerii peroxid9% + melirovací prášok...
a po zmiešaní do toho dajte olej, kludne 1:1 pomer ..
vlasy nebudu zničene, suché...
ja som tak robila, olej som aj predtym davala pri farbení do farby,
nemám na hlave chemlon vdaka oleju...

chyrra

Ahoj ja mam b4 removrr na hlave teraz a bo odstrani to uplne farbu a ostane ti prirodna... Aj ked ja som prirodzena spinavo blond a farbila som si vlasy na cerveno a ostali miblond a polka taka oranzova ale kupim si este jednu kadernicka radila a malo by dostat vlasy do blond aku chcem a potom su budem davat len sampony.. ALe existuju dva b4 neviwm ktory jr naco alr ja som mala extra a nemas ani znicene vlasy... minimum;)

jankaaaaaaaaa

a neskusala som vsetko a navyse vobec nemam na hlave plesinu :D a nato aby som vedela odpovedat na otazky, ktore sa tu zeny pytaju, nemusim mat kazdu jednu kozmetiku odskusanu na vlastnych vlasoch.

jankaaaaaaaaa

a ked sa tu niekto pyta na nieco, na nejaku radu ci skusenosti, tak nemam odpisat aj ked viem odpovedat? :D

jankaaaaaaaaa

no ja som urcite nikde nepisala, ze som skusala b4 color remover, lebo som ho nikdy ani neskusala. ked si to dakde citala odomna tak mi to najdi,. ale nenajdes, lebo som to nepisala. a s farbenim vlasov a s vlasovou kozmetikou vseobecne mam vela skusenosti aj osobnych aj "profesionalnych" kedze som robila vlasovu poradkynu pre jednu z najznamejsich firiem vyrabajucu vlasovu kozmetiku
a neviem ako co mas za problem? ti prekaza, ze niekto vie viac ako ty? :D alebo ako? :D

hladacka

prepáč jankaaaaaaaaa ale mne čítala som od teba príspevok, v ktorom si napísala, že si B4 skúšala a že ti pomohol. Potom si skúšala aj syoss aj toto aj hento. Potom máš na hlave asi plešinu. Večne keď čítam niečo o vlasoch je tam najviac tvojich príspevkov a zázračne všetko máš odskúšané. Mám pocit, že si dosť toho vymýšľaš...

jankaaaaaaaaa

B4 a syoss je uplne niecoine! syoss je peroxidovy zosvetlovac. a B4 je "guma" na vlasy, teda vymyje z vlasov umelu farbu a necha len povodnu prirodzenu farbu vlasov. ci naozaj funguje, neviem