Vzťah s černochom:)

Príspevok v téme: Vzťah s černochom:)
lucia25478

mam 18 a Mám vzťah s 20 ročným černochom, ktorý tu študuje už druhý rok na UK, pozname sa 2 mesiace, je nám spolu dobre konečne som našla to čo som dlho hladala.mam ho neskutocne rada a uz by som ho chcela vziat aj k sebe len tu je ten problem, moja mama nema rada cernochov, vzdy ked sa dostaneme k nejakej takej teme mi povie ze by som u nej skoncila na plnej ciare.. vie ze mam priatela no nie ze je to cernoch..skuste mi poradit co mam robit... on to aj pochopi, prenho je prvorade ze ja ho mam rada a mne to teda absolutne nevadi ale bojim sa mojej mamy a to vcelku dosť.

nazor

lucia, dobre si to zvaz. ja som mala len vztah s o dost starsim muzom a nechci vediet ako nas spolocnost odcudzovala. a to som starsia ako ty. ten tlak okolia, vycitky mami, nehovoriac o jeho matke a reciach, ktore sirila. hlavne o mne. pohlady ludi, ked sme spolu niekam isli. zial, je to smutne, ale slovensko je velmi netolerantna krajina, v ktorej ani tvojej vlastnej rodine nezalezi na tvojom stasti. predsa len, dolezitejsie je co si myslia ludia...
bolo to pre mna velmi tazke, neviem si predstavit ale, ake tazke by to bolo keby bol cierny.
v kazdom pripade ti zelam pevne nervy a vela stastia.

dariana

s cernochom nikdy utekaj od neho co ta caka smutok a zial cierne deti ktorym sa budu v skole vysmievat do opic a goril to chces

Aisha5

Skuste si na internete najst clanky o ZENSKEJ OBRIEZKE. Mne vysli az slzy, ked som o tom citala. Malym dievcatkam roztiahnu nohy a zaziva odrezu vonkajsie zenske organy, ktore zasiju trnom, a kde len nechaju dierku vo velkosti spendlikovej hlavicky na odtekanie mens.krvi. Tieto zverstva este trpi 40% moslimskych zien dneska. Je o tom aj kniha, co napisala jedna topmodelka - PUSTNY KVET od Waris Dirie. Zeny, ked si to precitate, tak uplne zmenite nazor na zivot..

lienocka2808

A este nieco, cernosi sa vyrazne lisia od arabov. Su tmavsi, a hlavny rozdiel je v nosoch. Kym asi viete ake maju cernosi nosy araby ich maju vacsinou velmi vyrazne ale nie splostene ako cernosi.

jajaja295.

odporucam pozret si reportaz, sice to nie je o vztahu s cernochom, ale aki su moslimi "odbornici" ako lekari...des
Soukromá dramata 2012 (5) FTV Prima - Videoarchiv
www.iprima.cz

lienocka2808

Ja som mala zase moznost byt s moslimom. a suhlasim s Aishou. Aj ked ja nerada zovseobecnujem, takyto vztah je podla mna pre maximalne submisivnu zenu ochotnu sa vo vsetkom podriadit muzovi, vtedy by tom mohlo fungovat.Proste su tak vychovaní a neda sa to zmenit.

Aisha5

Leea, zijem v zahranici a mala som tu cest robit aj s moslimami. To je tak zakerny a hnusny narod, ze po tych skusenostiach ta nenavist skutocne zo mna srsi. Do oci tvoj najlepsi kamarat, ktory ta objime a okamzite ti vrazi noz do chrbta. Viem o com hovorim. Robila som s nimi 3 roky v jednej firme. Keby si vedela ako podkopavali nohy svojim spolupracovnikom, tak by si si aj ty o nich urobila nazor, ze su obycajni primitivi. A dalsia vec, toto, co napisem, mi asi vela chlapov neuzna, ale nase slovenske baby su skutocne vynikajuce manzelky a gazdine, ktorych uz tak vela vo svete niet. V porovnani s Anglicankami a Americankami atd... nase slovenske baby su krasne, sikovne, a vzdelane. Keby ste vedeli, ze na Americkych univerzitach sa ucia to, co my slovaci sme sa ucili na zakladkach, tak mi neuverite. O kazdu priemernu slovenku sa chlapi v zahranici biju. Preto slovenky maju uplne naviac ako sa nechat otlkat nejakym primitivnym moslimom...

lienocka2808

Aisha asi si to myslis. Asi sii chcela povedat ze 80%arabov su moslimovia tak to ano. Ale nie ze 80%cernochov su arabi.
Lebo to je akoby si povedala, ze 80%belochov su mulati.
Arabi a cernosi su dva rozdielne pojmy. Ano v severnej afrike Maroko, tunisko, egypt, a vo vychodnej azii su vacsinou Arabi a zarovej aj moslimovia.