uzkost-stavy-je niekto z BA

Príspevok v téme: uzkost-stavy-je niekto z BA
kail

Zdravim som uplne fayn clovek prijemneho vzhladu a predsa mam pp som vkuse nervozny ked idem niekde sam je mi strasne zle , musim sa prekonavat,je mi nevolno(,mam zasklby som neustale napat je to strasne neprijemne zle spavam vobec mi netravi zaludok..najde sa tu nejaka normalna osoba za BA co ma tie iste probl na ktoru to tak isto prislo ako rana z neba a z neprijemnuje jej to chod zivota dajte vediet,, dakujem bol by som rad mam 25

kail

inak ludia co jednia calcium b6 chodia plavat a cvicia a maju to stale to neje len tak proste aj ked to myslis dobre ja viem len to treba naist vo vnutr v samom sebe a ja neviem kde :D a naj keb ze poznam nejakich normal mladych ludi co maju (tetaniu alebo panicku p to je vlasne to same nesutale napatie bez dovodu) z baD:a podelit sa o to ako ziju a tak

Iris_

citujem ťa:"...a nejde to a je mi do placu uz z toho "

Tak to nie, žiaden plač ! Musíš prekonať sám seba - to je polovica úspechu !!!
Moje bezplatné poradenstvo : biorelaxharmonie@gmail.com

kail

ja to vsetko viem bol som profi sportovec:Dje to tazke lahko sa to povie paradox je ze to co pises je spravne ale to ja viem ( a nejde to a je mi do placu uz stoho

sumec1977

Iris_
Musím ti dať za pravdu. Ja sa venujem horskému bicyklu 5-6 tis. km ročne, je to ale len marec-oktober. Príde zima a ja prežívam, všetky možné choroby na mňa lezú, mávam zlú náladu, som podráždený a pod. Akonáhla príde marec, viac slnka a príroda sa začne prebúdzať tak aj moja myseľ a telo akoby ožila...

Iris_

Chýba ti životabudič – je ich veľa, napr. harmonický vztah, stanovenie si životného cieľa, ktorý budeš postupne plniť, …je ich veľa len nie alkohol alebo iný doping, lebo to sú všetko látky ktoré zdanlivo a len momentálne vyriešia človeku problém ale přitom keď prestanú pôsobiť ešte viac sa vyostria depresívne nálady, pretože sa začne vytvárať závislosť.
Najlepšia a najideálnejšia pomoc na tvoj problém je priamov v tebe v tvojej aktivite a to :
Vlastná produkcia endorfínov – Při nej budeš fit nielen psychicky ale aj fyzicky : Každé ráno zacvič 30 brušákov, 30 klikov, 30 drepov, postupne každý deň pridávaj, aspoň do 50 z každého a v priebehu dňa najlepšie hodinu před večerou si to zopakuj. Už po týždni uvidíš ten rozdiel v tvojom naladení, pretože pravidelným pohybom produkuješ endorfiny – hormóny šťastia a tie človeku uľahčujú existenciu v každom smere. Sú oveľa vhodnejšie, ako všetky možné ostatné prípravky, či už chemického alebo prírodného druhu – ktoré jedny viac druhé menej zaťažujú ľadviny /tj. obličky/ , ktoré ako vieš pracujú ako filter a keď sú už příliš zničené – člověk pomaly zomiera – pretože ľadviny ochádzajú ako prvé – sú ZÁKLAD pre zdravú funkciu všetkých ostatných orgánov.
Keď sa rozhýbeš a začneš s pohybom, jasné že si môžeš vytvoriť aj svoju vlastnú zostavu ale potom je už len potrebné cvičiť pravidelne, lebo organizmus pocíti blahodarný účinok teda aj fyzicky, nielen psychicky a bude sa ho dožadovať. Ak mu ho nedopraješ, bude Ti to pripomínať jednak únavou jednak depresívnymi stavmi. Takže tak. A tých možností je ešte veľa avšak to, čo uvádzam mám osobne vyskúšané, tiež som bola nútená bojovaťvnútorne so sebou a okolím a upevniť si psychiku. Držím Ti palce. !