Kokosovy olej

Leonka77

hej jankaaa ma pravdu vlasy z toho nerastu ani z nicoho je to vec genetiky.
ja si ho davam do vlhkych na konceky, cez noc sa dobre vsaje a nelamu sa potom vlasy a to potom zaruci ze vlasy narastu :)
mne sa vlasy az tak nemastia, umyvam po 4-5 dnoch :)

Monii

ked do vlasov, tak buď úplne všade a spraviť masku poriadnu, alebo do vlhkých len na končeky, nie že by som zbadala zmenu, ale pekne vonia.. :D

mony311

Ja mam strasne divne vlasy pri korienkoch su mastne ale pri koncekoch zasa suchce a este mi aj padaju(na vlasy beriem aj panthenol)ja som si to dala na suchce vlasy (na konceky k pokozke som to moc skusat nechcela),chvilku som pockala a potom som si ich normalne zo samponom umyla.Po sprchovani som si ho dala aj na nohy.

lionesssssss

dávate si kokosvý olej na vlasy len na dĺžku, alebo si ho masírujete aj do pokožky?

a asi do suchých vlasov, či ?

nie sú po ňom mastné? ako dlho vydržia medzi dvoma umytiami?

Leonka77

tak ja ho mam v lete total tekuty az musim davat pozor pri otvarani aby sa nevylial :D a som s nim max spokojna aj na telo aj na vlasy, odporucam :)

Monii

ja mám od saloosu, tie som o tom čítala.. :) ja mám momentálne totálne suchú pleť, a celkom pomáha :) a super chutí :D

mony311

a pomaha vas vlastne? lebo ja som si ho teraz prvy krat kupila tak chcem vyskusat :D ale citala som ze tento z dmky je nic moc asi som si mala radsej kupit od saloosu..

Monii

ja si zvyknem nechtom nabrať, alebo ak máš malé nechty tak pokrúž v tom troška prstom a dačo sa ti ta nalepí a aj sa to trocha rozpustí :D

.. a baby, v akom stave je v lete? ja ho mám od jesene, v lete sa rozpustí celý? alebo ho dávate na nejaké chladnejšie miesto? :D asi blbá otázka :D