Konečne som uverila.

Príspevok v téme: Konečne som uverila.
kiki5599

Ahojte. Pred týždňom som sa rozhodla že začnem chudnúť. Teraz nechodím do školy začnem až o dva týždne takže vstávam o tej deviatej, desiatej hodine. Takže aj vtedy raňajkujem. Ale predtým vipijem pohár vody. Potom málo zjem. Ďalší môj chod je obed o nejaké 4 alebo 5 hodín. A to bolo všetko až do ďalšieho rána...okrem množstva vody...a viete čo??? za ten týždeň som pribrala kilo!!! poviem vám skoro ma...Teraz pozerám na internete príbehy ľudí, ktorý schudli aj 1,2 kg za týždeň a to tým že sa 5 krat denne stravovali...male porcie. Stále mi to nejde do hlavy neviem si pômocť ... ale asi od zajtra sa začnem aj ja stravovať nie 2 krát denne. Ale sa aj bojím že mi to nepomôže. Neviem prečo stále mám taký blbí pocit že to nemôže zabrať. Každý večer si samozrejme aj trochu zacvičím!!! Chcela by som si prečítať váš názor na toto. Ako mám samu sebe presvedčiť že toto fakt zafunguje. Tieto dva týždne budem vstávať ešte o takej 9.00 hod. takže budem papať 4 krát denne. Ale potom už keď začnem chodiť do školy budem papať 5 krát denne. Strašne sa bojím že to nezaberie...pretože o dva týždne je škola a chcela by som aj ked do nej pojdem mať o 2 kg menej. :)

kiki5599

Ahojte chcem sa vás ešte opýtať...tvaroh si môžem aj dochutiť? lebo dochucuje sa väčšinou cukrom, vajíčom a škoricou...ten cukor tam nesedí...čím ho dochucujete vy?
a čo hovoríte na zavárané kyslé uhorky? m§žu sa konzumovať ako zelenina na večer alebo olovrant? :)

kiki5599

Maoam- jasne dam vediet urcite...a posledna otazocka viem je to hlupe ale nemozem si dat aj na rano chlieb? a potom aj o dvanastej? ved nie kazdy den ale tak raz zacat som zvyknuta jedavat rano chlieb :D a ty si uz takto schudla s touto dietou ? :)

bingham

zase hodinku cakat nemusis staci 15/20 min po jedle...a samozrejme ze si ale nedas 0,5l...vody hned....a mamoam to spravne napisala...preco nepit pred jedlom

a ked sa zobudis...daj si hned ako prve pohar vody

kiki5599

maoam- ten jogut si mozem dat aj s tymi kuuricnymi lupienkami na ten olovrat? ci asi sam ze? takze poobede ziadne sacharidy uz...a tie musli s ovocim + mlieko na rano to uz nemam jedavat?

Maoam

na olovrant napriklad jogurt, cottage-cheese, tvaroh (mozes ochutit), pripadne surova zelenina nakrajana, alebo zeleninovy salat, vsetko taketo je dobre

co sa pitia tyka, tym ze sa napijes tesne pred jedlom, sa rozriedia traviace stavy a jedlo je travene dlhsie a horsie

takze pit tesne pred jedlom a po jedle by sa nemalo, az po takej hodinke, medzi jedlami, pit zacni uz rano, hned po zobudeni, pocas celeho dna a v zime ti staci 1,5-2litre, to zavisi od vysky a hmotnosti, ale u zien je to cca v tomto rozpäti

kiki5599

maoam- a co by si mi poradil/a na olovrant kym som este teraz dva tyzdne doma...

bingham- preco nie je dobre pit pred jedlom...ale toto ze uz fakt vsade pisali a mne to robi celkom aj dobre :) zacala mi chutit voda doteraz som nic nepila cez den mozno jednu kavu a do bolo vsetko odrazilo sa mi to na pokozke ze som ju mala suchu a teraz ju mam konecne v pohode :)

Maoam

kiki, kedze chodis do skoly, tak o 12tej ten c hlieb v pohode, vsetko spalis pri uceni, to kludne mozes do tej 14tej hodiny bez problemov