Konečne som uverila.

Príspevok v téme: Konečne som uverila.
kiki5599

Ahojte. Pred týždňom som sa rozhodla že začnem chudnúť. Teraz nechodím do školy začnem až o dva týždne takže vstávam o tej deviatej, desiatej hodine. Takže aj vtedy raňajkujem. Ale predtým vipijem pohár vody. Potom málo zjem. Ďalší môj chod je obed o nejaké 4 alebo 5 hodín. A to bolo všetko až do ďalšieho rána...okrem množstva vody...a viete čo??? za ten týždeň som pribrala kilo!!! poviem vám skoro ma...Teraz pozerám na internete príbehy ľudí, ktorý schudli aj 1,2 kg za týždeň a to tým že sa 5 krat denne stravovali...male porcie. Stále mi to nejde do hlavy neviem si pômocť ... ale asi od zajtra sa začnem aj ja stravovať nie 2 krát denne. Ale sa aj bojím že mi to nepomôže. Neviem prečo stále mám taký blbí pocit že to nemôže zabrať. Každý večer si samozrejme aj trochu zacvičím!!! Chcela by som si prečítať váš názor na toto. Ako mám samu sebe presvedčiť že toto fakt zafunguje. Tieto dva týždne budem vstávať ešte o takej 9.00 hod. takže budem papať 4 krát denne. Ale potom už keď začnem chodiť do školy budem papať 5 krát denne. Strašne sa bojím že to nezaberie...pretože o dva týždne je škola a chcela by som aj ked do nej pojdem mať o 2 kg menej. :)

kiki5599

lukasenko600- kolko ludi schudlo nie presnym dodrziavanym vsetkeho...dokonca jedli vsetko ale menej a 5 krat denne...tak prosimta sa uz nezapajaj do debaty s tebou tu uz aj tak nekomunikujem aj teba papa ;)

maruska123

bongham mlieko ma dost malo bielkovin, iba cca nejake 3 g na 100g, to iste aj acidko..to nie su velke zdroje bielkovin..pre porovnanie napr tvaroh ma 15 a viac g na 100 g

lukasenko600

precitat si si mohla aj 1000 jedalnickou ale ked nevies co kolko aka potravina obsahuje nevies nic precitaj si stranku o chudnuti od Mira Veseleho -odkaz odstránený- ako vravi on o chudnuti,ked neviete co mate robit,tak neviete co mate robit

kiki5599

bingham- samozrejme ze celozrnny chlieb :) bana vzdy nebudem jest na desiatu dam si aj nieco ine...ale ked si v skole si toho moc nenavyberas

bingham

tiez neviem preco by tam mala mat malo bielkovin...

ved rano ma mlieko...na obed moze mat kludne kuracie prsia...vecer vajicka....alebo tvaroh...

kiki5599

ach vies co neurazaj ludi na tomto fore...ty marusa jedna ... keby si vedela kolko som precitala jedalnickov ach...tak by si sa divili kolko ludi schudlo...odmietam s tebou komunikovat urazaj ma kolko chces papa :)

bingham

ked sa na ten jedalnicek pozeram...tak tam nevidim ziadne velke mnozstvo sacharidov....

myslis...tie musli rano ???...ved to je v poriadku...rano si moze dat

a ten chleba ???...predpokladam ze nebude biely...takze to tiez moze...( plus ked da k tomu zeleninu tak ok)

a ten jeden banan ????...akoze z toho ma priberat...ved to su rychle sacharidy...co ti akurat tak doplnia energiu...

a ked ma nahodou este pohyb(cvicenie)...tak by som povedal...ze tam je dokonca este malo tych sacharidov...

maruska123

a cim sa strapnujem, ze ti radim, ako zdravo schudnut? strapnujes sa ty, ludia ti tu napisali ako co robit, co jest a kedy a ty si to ajtak robis po svojom a este sa aj urazas...