Konečne som uverila.

Príspevok v téme: Konečne som uverila.
kiki5599

Ahojte. Pred týždňom som sa rozhodla že začnem chudnúť. Teraz nechodím do školy začnem až o dva týždne takže vstávam o tej deviatej, desiatej hodine. Takže aj vtedy raňajkujem. Ale predtým vipijem pohár vody. Potom málo zjem. Ďalší môj chod je obed o nejaké 4 alebo 5 hodín. A to bolo všetko až do ďalšieho rána...okrem množstva vody...a viete čo??? za ten týždeň som pribrala kilo!!! poviem vám skoro ma...Teraz pozerám na internete príbehy ľudí, ktorý schudli aj 1,2 kg za týždeň a to tým že sa 5 krat denne stravovali...male porcie. Stále mi to nejde do hlavy neviem si pômocť ... ale asi od zajtra sa začnem aj ja stravovať nie 2 krát denne. Ale sa aj bojím že mi to nepomôže. Neviem prečo stále mám taký blbí pocit že to nemôže zabrať. Každý večer si samozrejme aj trochu zacvičím!!! Chcela by som si prečítať váš názor na toto. Ako mám samu sebe presvedčiť že toto fakt zafunguje. Tieto dva týždne budem vstávať ešte o takej 9.00 hod. takže budem papať 4 krát denne. Ale potom už keď začnem chodiť do školy budem papať 5 krát denne. Strašne sa bojím že to nezaberie...pretože o dva týždne je škola a chcela by som aj ked do nej pojdem mať o 2 kg menej. :)

lukasenko600

caj neobsahuje skoro ziadne kalorie caj mozes len nie ze sa ho zas predavkujes nieze budes zas pit 3 litre caju pi cistu vodu

marijam

www.rodina-peniaze.sk

Baby si prečítajte ;-)
Mnohé tu písali, že sacharidy skôr ráno, bielkoviny na večer..Rozhodne nie na večeru čaj oblinka!!! Ja som schudla...snažím sa udržať...ale tu na fóre sa vždy inšpirujem ;-)

lukasenko600

Moj jedalnicek Ranajky jeden mensi surovy kalerab,ostruhana salatova uhorka,biely jogurt a donho vsipem za hrst ovsenych vlociek desiata jogurt plus daaka zelenina obed si dam napriklad kuracie prsia trocha tofu a ryzu alebo zemiaky samozrejme nie plny tanier olovrant jablko plus biely jogurt vecera napriklad mrazena zelenina do nej dam brokolicu a zabijem do toho jedno vajicko ale zltko vyhodim len bielko

maruska123

ale ked nebudes vecer jest nieco vhodne, tak neschudnes, pretoze telo hladuje a nepusti tuk ani za svet, prave ten si bude drzat ako zasobu energie na horsie casy

Oblinka

No občas si dám ovocný šalát, zeleninu..proste niečo ľahšie. Ale teraz chcem len na zrelaxovanie ten čaj večer.