Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem súrne pomoc, inak ma šef zabije

Príspevok v téme: potrebujem súrne pomoc, inak ma šef zabije
denisa.

prosím rýchlo o pomoc...strihám video do jedných int. novín a priamo na karte som zmazala jednu scénu.

ono každé stlačenie gombíka na nahrávanie sa ukladá ako jedna scéna. K jednej scéne sú dva riadky napr. MOV001.M2V a MOV001.MOI....no dala som kartu do PC a to druhé som zmazala omylom.
To prvé ostalo ale video nechce spustiť, lebo mu chýba to prepojenie.

Strihám v ADOBE PREMIER a ani mi to tam nechce importovať..

bol to doležitý rozhovor..šéf ma zabije ak som to pokašlala...

kde nájdem ten vymazaný MOV001.MOI ? v koši to nie je..

panča

aj nam sa uz 2x stalo, ze sme zmazali z pamatovky udaje skor, neu sme ich preniesli do PC. V kosi to nenajdes, lebo to v PC nebolo skopcene, len si to tam prezerala (je tam len odkaz bez prepojenia..).Ak je to moc dolezite, skus FAX COPY alebo inu obdobnu firmu -dones tam tu pamatovku a skus sa popytat, ci ti nevedia pomoct. Nam to nasli :)) (ale uz by si teraz na tu kartu nemla nic pridavat ani vymazavat)

anamarie

Neviem, preco si taka prchka a potrebovala si hned a zaraz vsetko zmazat... Hlavne ako vyhovorku nepouzi fakt, ze si to robila v noci. Na tom nezalezi, jednoducho si to nezvladla, tak sa normalne ospravedln a on to hadam bude akceptovat.
Premie sa davaju len za perfektne vykonanu robotu, nie? Aspon sa na druhykrat poucis...

denisa.

takže nešlo mi to...volala som šéfovi, priznala som sa...nadával, kričal...že najprv to mám skopírovať a potom s tým robiť ďalej.. ale robila som to o druhej v noci :(( nerozmýšľala som...vraj si to vybavíme, keď budeme spolu osobne :(

ale vyhadzov nemám, lebo zajtra poobede ma poslal s kolegom natáčať reláciu...vlastne ktovie čo bude po osobnom stretnutí, teraz nemá kto ísť natáčať, všetci sa vyhovárajú, lebo sa im nechce ísť do zimy.

ale prémie mať nebudem určite !!!

denisa.

to bolo tak, že natáčam na SD kartu...mala som tam viacej rozhovorov a kopírovala som si ich z karty to troch priečinkov v počítači..ako som jeden skopírovala na SD karte som to vymazala...potom druhý som skopírovala a pri mazaní z SD karty som omylom zmazala aj tretí rozhovor..

AdamKrt

denisa: a to strihas priamo na flash karte ? Normalny postup je, nakopirovat to z flash karty na HDD, upravit a potom si urobit kopiu, trebars na flash kartu.

AdamKrt

Tak pozor, dufam, ze si neinstalovala nic, co sa zmazalo z HDD ???

Zmazalo sa to len z flashky ?

Ak je to zmazane z flashky, stiahni si

undeleteplus.com

nainstaluj to na disk C, spusti a daj hladat na flashke.

Pripadne mozes pouzit aj jednoduchy program Restoration
www.instaluj.cz
-----------
Ak by to bolo zmazane z HDD, vtedy sa nesmie nic zapisovat ani instalovat na HDD, ale treba donies a spustat program na obnovu z ineho HDD, ci ineho flash media, siete atd.

denisa.

tak som to skúšala všelijako, ale zakaždým mi obnoví tie scény, ktoré mám teraz stále na karte, nie tie zmazané...

ach jaj .. som v keli

lost

ach a ano - ak byde HDD prilis velky, tak to zaberie aj zopar hodin (2-3) kym ten disk prelistuje a pohlada vymazane subory..

lost

to druhe 'DATA RECOVERY FOR WINDOWS" to by malo byt ono.. a potom zvolis ten HDD (disc) na ktorom ten subor zmizol..