nenávidím jeho bývalé!!!

Príspevok v téme: nenávidím jeho bývalé!!!
viktorrrka

ahojte. poraďte mi prosím, čo mám robiť lebo sa z toho už asi zbláznim!!! nenávidím priatelové bývalé a nielen to, ja dokonca na ne žiarlim a keď niektorú z nich stretneme tak mám z toho depky a celá sa trasiem, nemožem spať a mám skazenú náladu na pár dní... a dôvod? vadí mi predstava, že s nimi spával a hovoril im ako ich miluje a teraz to všetko robí aj so mnou. ja mám strašne bujnú fantáziu a dokážem si pri pohlade na ňu predstaviť celé milostné orgie... ja viem, že je to choré!!! ale nedokážem si pomôcť!!! PROSÍM POMôŽTE MI S TÝM...

ocko

no v tomto pripade sa treba porozpravat s partnerom, ci s nou nieco pomysla, a chces mat veci na spravnom mieste. Ked sa k nej nevratil, tak mozes byt len kludna, nenechaj sa porazit. A zbytocne neziarli, pretoze ona je v tej pozicii, ze ziarli na teba, lebo ty s nim chodis. Nekomplikuj si to a porozpravaj sa s nim, to ze to dusis v sebe nie je dobre a ktohovie ako sa este budes potom trapit. A na jeho sestru kasli, ona s tebou nechodi, ale s jej bratom, takze ona o jeho frajerkach nerozhoduje. Nenechaj si skakat do toho a bud silna pred tou byvalou, musis posobit isto, aby videla, ze nema sancu. Nedaj jej to vycitit.

viktorrrka

tak napr. jedna z nich je najlepsia kamoska jeho sestry a cely zivot si namyslala ze patri len jej a vzdy ked si niekoho nasiel tak mu hovorila ze ked sa rozidu nech je ona prva za kym pride a pod. uz sa montovala aj do nas... rozisla sa s frajerom a hned pisala mojmu sms, ze uz je volna a ci by nesli na kavu a tak... nenavidim ju!!!

ocko

ja zase nerozumiem, preco ziarlis. Ved je s tebou! Preco sa vracias do minulosti? Co ta trapia byvale, ked on je teraz s tebou?

viktorrrka

ked ja si nemozem pomoct, nedokazem to ovladat, ja sa to snazim potlacit a hovorit si stale v duchu ze som krasna, dobra, uzasna ale ja proste ziarlim na minulost a nedokazem to odstranit!! mam proste v hlave nejaky blok a neviem ho prekonat

sjella

ach jaj baby baby... ako mozete byt v takych vztahoch? ved to je na porazenie...ved teraz chodi s tebou tak co ta po byvalych... pre nieco su byvale...ak by chcel nejaku z nich, asi by s tebou nebol.. verte si troska pre pana krala.pozrite sa do zrkaldla na seba ake ste pekne a samozrejme aj do zrkadla dusicky :-)

ocko

ale ale ale baby... tak toto by ste uz nemali robit. Preco ziarlis? Lebo maju peknu postavu, lebo sa pekne obliekaju, alebo co? Tu bude problem s tym, ze si neveris. Ked uz priatel patri tebe, tak by si mala byt uz rada a nemala by si ziarlit na byvale. Pokial ich nespomina tak casto, ak ano, treba si to s priatelom vydiskutovat. Ziarlivostou by si vztah mohla len pokazit, ak si neveris, tak zacni nieco robit, nieco take, co sa priatelovi paci. Nemysli na byvale, lebo sa z toho len zblaznis a ked nemas vo vztahu doveru, tak to je aj zbytocne. Treba si verit. Vela stastia.

babulka

ahoj ja mam taky podobny problem, no ked stretneme jeho byvalu, citim sa najskaredsia na svete a klesne mi ebavedomie aj nalada pod bod mrazu...ale nsazim sa v tej kritickej chvili mysliet nato, ze su to jeho byvale a urcite tam bol dovod, preco teraz stojim vedla neho ja a nie ta krasavica. musis si povedat, ze teraz si pre neho ta jedina len ty, aj ked mozno pri stretnuti s nou sa na nu usmieva a zdravi ju ako najlepsiu kamosku, ako nejaku hviezdu...ale teraz si jeho hviezda ty, tak nato mysli! vela stastia.