Antikoncepcia Chloé

Simonka19

Ja som Chloe brala 3 roky dozadu, ale len necelý rok,len kvôli pleti. Teraz som bola u gynekologičky zase, že chcem brať antikoncepciu. Dala mi Chloe opäť, aj keď neviem prečo lebo všade čítam že by sa nemala užívať dlhodobo. Tak neviem či ju budem užívať a doktorka mi ju potom zmení, pretože tentokrát som nechcela antikoncepciu z dôvodu pleti...Ale vtedy keď som ju brala tak som nepribrala. Znášala som ju dobre.

JahO_Odka

Montere: Ja som teraz tiež prvý mesiac vysadila Chloé. Zatiaľ okrem padania vlasov, mastenia vlasov a pleti, náladovosti a "sfúknutia" zadržiavanej vody nezaznamenávam žiadne zmeny... ale bojím sa zhoršenej pleti.

janka1223

Zdravim, mam sice inu HAK (Tri-regol)
ale mam otazku...je normalne, ze ma dost casto boli brucho? (nie velmi) .... plus potrebujem castejsie chodit na WC...nemam sice hnacku, ale oproti tomu, ako casto som chodila pred tym, chodim dost casto...

gynekologycka mi povedala, ze prve 3 mesiace ma moze kus boliet brusko, ale o tej stolici nehovorila...

vdaka za rady

lililill

ja som uzivala chloe asi rok. ziadne zmeny na postave som si nevsimla. plet takt isto zostala rovnaka. znasala som ju dobre a hlavne mi chodil nacas menzes. teraz uz nebieriem HAK asi rok a uplne v pohode, akurat co som si vsimla, ze som bola dost nervozna isty cas a podrazdena..inak nic.

montere

Zdravím dámy, máte niekto skúsenosť s prerušením užívania Chloe? Aký dlhý bol proces čistenia organizmu, vrátili sa Vám problémy s pleťou atď, boli nejaké vedľajšie účinky? Ďakujem

JahO_Odka

A ako sa dá zabrániť tomu zadržiavaniu vody? Alebo to aspoň nejak regulovať.
Nechcem počas celého brania HAK vyzerať ako gulička :/

jankaaaaaaaaa

mne sa plet zlepsila asi po 7mesiacoch. nepamatam sa presne. a to som nemala ziadne akne ani vyrazky, len necistu plet. a pribrala som asi 4-5kila co bola ta zadrzaana voda.
po vysadeni sa vsetko vrati tak ako to bolo predtym. tato hak sa nesmie uzivat dlhsie ako 12mesiacov

alenka_maxova

ziadne zle skusenosti s nou nemam, praveze len velmi dobre. Je to moja prva antika a znasam ju velmi dobre. Prve mesiace som pribrala na bruchu a nemohla som to zhodit. Vhodnymi cvikmi som si upravila aj to. Prsia sa nezvacsili, len sa spevnili viac

maruska123

po prve, pri chloe sa akne upravi tak minimalne po 3 mesiacoch a viacej..

po druhe, priberanie sposobuje hlavne zadrziavanie vody v tele, s tym sa nic robit neda, len ked tak zmenit hak...tak isto sa zvacsuju aj prsia-je to len voda, ktora sa odplavi po vysadeni

JahO_Odka

Ja ju tiež beriem cca mesiac. Pleť mi nezlepšila (dokonca mám dojem, že zhoršila) a tiež som trošku pribrala, aj keď cvičím.
A to zväčšenie pŕs považujem zatiaľ za jedinú kladnú vec na Chloé :D Ale nanešťastie je to vraj len dočasné.