Kde robim chybu? Nefungujuca dieta

Príspevok v téme: Kde robim chybu? Nefungujuca dieta
Dennniska

Moje stravovanie je nasledovne:

ranajky - graham.rozok, light maslo Flora a tenucka vrstva domaceho dzemu (nic ine totiz rano nezjem)

desiata - light jogurt

obed - klasicky normalna, nie prehnana, porcia pozostavajuca iba z hlavneho jedla bez polievky

olovrant - ovocie, alebo iba kava

vecera - Tu mam viacero alternativ. Bud cottage biely syr so zeleninou alebo tuniak so zeleninou bez chleba ci peciva. Alebo zeleninovy salat, dusena zeleninka, brokolica a pod. Takze nic tazke.

Stravujem sa takto 4 tyzdne a bez efektu! Nechapem preco sa to na mne neodzrkadluje, ani jedine kilo som nedala dolu. Kde robim chybu? Viete poradit? Dakujem

Maoam

ak spravne ratam, 64-7=57, moja byvala kolegyna mala 172cm/57kg a vyzerala ako nitka, spagetka, ked pribrala na 60kg, vyzerala stale velmi stihlo, ale uz nie tak choro chudo, na vysku 172cm je ideal okolo 60-62kg, ale 55 je definitivne strasne malo.

Harper7

Nie je to chore je to spodna hranica normalnej vahy... ziadna podvaha. Aj tak sa stam vsetky baby chcu dostat podla toho co vidia v mediach. A podotykam ze v mediach by na tu vysku mala vahu cca 48 kg. Si pozri sutaz miss ake vahy tam hlasia na ake vysky...

Harper7

A inak pribera sa zo sacharidov nie tuku. Ak chces schudnut tak jedz hlavne zeleninu a bielkoviny. Sacharidy primerane, napr. 2 PL celozrnnej ryže, a nie dve naberacky bielej ryze... Dobre su aj ocistne dni raz za tyzden si dat zeleninovy alebo ovocny den.

Harper7

Obedy z jedalni nie su vobec zdrave, navyse velmi tucne. Kava? na co? Ovocie poobede - vela cukru, light jogurt? No dakujem pekne, sama chemikalia. Pokial v zlozeni vidis nejaku zlozku ktoru nevies presne co to je, tak to nejedz. Daj si cisty biely, alebo sojovy. Pripadne aj s lyzicou vlociek. Co sa tyka ranajok odporucam chlieb celozrnny slatinsky, ten je jediny na trhu 100% celozrnny. Ostatne sa len tak tvaria. A ked uz musis mať džem, tak si daj biodzem. Tu floru by si si mohla zvladnut odpustit. Treba vela zeleniny. Vecera jedine vyzera podla popisu ok. Pri vyske 172 cm je v pohode vaha 55 kg. Takze chudnutie je na mieste. Netreba s ana to pozerat cez vahu, ale cez skladbu tela...Pozriet sa kolko ma tuku, kolko svalov... Takze kludne mozes mat aj 60 kg, ak si samy sval.

Dennniska

Nechcem aby to vyznelo, ze trpim nejakymi poruchami prijmu alebo co. Nie. Naozaj si chcem upravit jedalnicek, lebo za posledneho polroka som pribrala 7 kg naozaj zlou! zivotospravou, tak by som to rozumne chcela upravit. Nemam zaujem drzat drasticke diety, lebo to vobec nema vyznam, len ma zaujimalo, preco teraz po mesiaci nevidno ziadny efekt.

Fero M.

Dosť tu chýba popis ako dlho sa takto stravuješ a ešte čo robíš teda pohybovo.
Tiež si nemyslim, že váha a výška je nejaký problem. MOja bývala priatelka mala toľko a už som na nu dudral...

Možno ti skôr ide o upravu partii ako o schudnutie. Teda strava dobra, teda to aj obmienať. Jeden den v týždni si môžeš dopriat aj sladke kôli šoku tela a hlavne ten pohyb pohyb pohyb. Ináč máš všetko dobre a nepočuvaj tieto rady typu ranajky káva!!

Kava si môžeš dať k tomu, kofein je dobrý na metabolizmus ale s hnedým cukrom.
A vynechaj sladke vody typu kola, mirinda, atd.. aj tie s////y z tesca a lidlu..

sendwic

ty mas ranajky,olovrant,obed,nieco medzi tym a veceru a sa cudujes preco nemvozes schudnut ? ja napriklad rano si dam len kavu s cigaretov potom obed,vecera a mam 110kg

Magy

Dennniska - podla popisu veku a vahy - opytam sa: Aky ma zmysel dalej znizovat vahu? Mas velmi dobry pomer vyska/vaha, nevidim najmensi dovod, aby si do tejto rovnovahy zasahovala. Pokial tuzis po ideale z casopisov, ver ze je to casto nezdrave. Zdrave telo nemusi vyzerat ako stelesnena dokonalost na prednej strane nejakeho casopisu. Aj tak su to casto retuse. Treba sa hybat (hoci aj doma), viest aktivny zivot po vsetkych strankacha byt so sebou spokojny. Ak si zdrava, ver ze +/- par kil od idealu nie je vobec problem.