Kto je RNG?

Príspevok v téme: Kto je RNG?
Slonicatko

Vážení pán RNG sa ozýva skoro v každej téme a propaguje výživové doplnky z USA. Veľmi by ma zaujímalo čo je za tým, pretože som zistil, že to vôbec nie je tak ako tvrdí. Dehonestuje Wobenzym, údajne je zastaralý a nepomáha, dal som si urobiť odborný posudok, vôbec nie je pravda, že je slabý, že prostriedky z USA sú silnejšie, nie je to pravda. Najskôr som mu veril, ale už som prišiel na to, že to nie je tak ako tvrdí.

RNG

Omluvam sa, ja som pocul len o velmi malicko lekaroch, skor len bylinkaroch, co na Slovensku liecia modernymi a ucinnymi doplnkami.

Ivka 1

RNG prepáč , ale aj na Slovensku máme lekárov , odborníkov ktorí sa zaoberajú alternatívnou medicínou , dlhé roky liečia prírodnými doplnkami výživy okrem toho, že pracujú na poliklinikách alebo majú súkromnú prax. Chápem Amerika je ďaleko a chýr o nich k Tebe nedoletí ale to neznamená, že neexistujú. Je ich menej ako v Amerike ale máme , aj keď je ich málo.

good health

No good deed will go unpunished.That's the sad truth. Keep up the generous spirit of sharing your knowlege with us, please.

Deria

olii, nebrala by som synteticke vitaminy a mineraly, pretoze tie maju vstrebatelnost iba 6 max.8% a zbytok je chemia, s ktorou sa musi organizmus vyrovnat. ovela lepsie su prirodne, (treba si zistit, ktore to su) kde je vstrebatelnost 99% a to aj pocitis.

olii

Tak už som si to našla.Vápnik a magnézium nie je dobre užívať spolu.
Magnézium sa údajne za prítomnosti vápnika vôbec nevstrebáva.Ale magnézium vápnik nevyplavuje a o to mi šlo.Sú to názory istých odborníkov.Ešte že vraj lepšie je magnézium užívať večer a vápnik v priebehu dňa.
Potom ale nechápem prečo vyrábajú doplnky spolu napr.Magnézium plus Calcium,plus aj Zinok niektoré.Iste je tam dôležitý ten pomer vápnika a horčíka,ale pre istotu je lepšie užívať každý zvlášť.

Deria

hopla, ty si sa pytala tusim na b vit., necitala som vsetko...
s b vit je to to iste, najlepsie su z prirodnych zdrojov a kvalitne, kde neskodi predavkovanie. v prirode sa b vitaminy zakonite vyskytuju spolu, preto je idealne brat cely komplex.

Deria

olii,
zozen si prirodne kalcium/magnezium, cize mas to hned spolu a nepredavkujes sa. telo si vezme len tolko, kolko potrebuje, zbytok vyplavi.

olii

Ďakujem Ethel,užívam Magnex B6.Len chcem vedieť prečo niekedy sa odporúča magnézium s Calciom v určitom pomere,ide mi o to či samotné magnézium nevylučuje z tela zase vápnik.Alebo ten pomer sa používa len pri kŕčoch?