Kto je RNG?

Príspevok v téme: Kto je RNG?
Slonicatko

Vážení pán RNG sa ozýva skoro v každej téme a propaguje výživové doplnky z USA. Veľmi by ma zaujímalo čo je za tým, pretože som zistil, že to vôbec nie je tak ako tvrdí. Dehonestuje Wobenzym, údajne je zastaralý a nepomáha, dal som si urobiť odborný posudok, vôbec nie je pravda, že je slabý, že prostriedky z USA sú silnejšie, nie je to pravda. Najskôr som mu veril, ale už som prišiel na to, že to nie je tak ako tvrdí.

Slonicatko

Nie v odvazeni samozrejme, je to v porovnani zlozenia, osobne som uzival to co mi radil RNG a vobec mi to nepomohlo. Tu hmotnost tablety som spomenul ako príklad. Wobenzym sa uživa 20 tabliet denne, nim propagovane produkty 1-2,3 a tvrdí, že Best digestive enzymes obsahuju vyčšie množstvo v jednej tablete ako Wob v dvadsiatich. Lahka matematika - ako moze tableta vaziaca napriklad 50mg obsahovat 1000 mg enzymov?
Odhovara od Wobenzymu, tak som vyskusal ten a musim povedat, že je to neporovnatelne. Danka ja len chcem týmto povedat ludom aby si dávali pozor, kto mu doveruje tak to je jeho vec, ale toto je moja skusenost. Pan RNG ma za úlohu propagovať isté spoločnosti, to je vsetko.

dana660xz

no pouc nas prosim ta. ja rng vobec nepoznam, nikdy som si od neho nedala radit, vsimla som si ,ze ludia jeho rady vyhladavaju na fore. (aby si si nemyslel, ze som zaujata)
a tvoj odborny posudok spociva v odvazeni tabletky?

Slonicatko

Dal som porovnat to co propaguje on, jeho enzymy su traviace a to co je podstatne je zlozenie enzymovej zmesy. A ked niekto tvrdi, ze ten a ten vyrobok obsahuje napr 1 mg ucinnej latky a ked odvazite tabletu a ma nižšiu hmotnost ako 1 mg, to o niečom hovori. A dalsia vec je, ze v USA dostane znamku vyzovovy doplnok vsetko co o to poziada, je tam velmi mala kontrola. Wobenzym je zaradeny medzi lieky a nie vyzivove doplnky.