črevná chrípka

aljoška

Daj si tu Smectu.Mne syna postavila na nohy behom poobedia.Hylac na hnačku,ale až nebudeš vracat.
Samko,aký si.Jasné že je to živočíšne,ale ludový názov čierne,aspon ja to tak volám.

samko r.

Ja som to vedel, že ma tam zaregistruješ, ale veľmi sa mi to tam páčilo, presne ako v parlamente. Každý každého vyzýval a pozýval, to som si nemohol nechať újsť. Normálne som omladol. Ale Brunuška hneď ako som ju popichol, ušla. BAF!!! Kde si?

samko r.

Aljoška, to sa už nevolá živošíčne uhlie? My to poznáme práve len pod týmto názvom a preto si ma zaskočila, lebo čierne uhlie mám doma v šope. Vidíš, musím to všetko preštudovať. Ja neviem, hylak by sa nemal dať až po zastavení hnačiek a vracania? Určite pomôže, ale potom bude najúčinnejší.

aljoška

No naši chalani to vyfasovali ked mali také problémy,že vraj vytvorí nejaký film na sliznici žaludka a trochu to tíši.Prajem ti peknú PN,aspon to poriadne vyležíš a oddýchneš si.A kde si sa to poobede zamotal,do akej témy,som čítala,len som sa radšej nezapojila.

samko r.

Ahoj Aljoška, už som dlhšie nečítal letáčik, takže Smecta je aj na zvracanie? Ináč nebudeš veriť, od dnes som na PN, lebo som povedal, že keď mi nič nie je, idem v sobotu do hory na drevo. Bál sa, aby som tam nedostal infarkt, tak ma prinútil PN-kou zostať doma. Vieš, že ináč by si odskákal on, ale samozrejme, že by som do tej hory nešiel, však nevládzem ani poriadne dýchať, ale už sa to lepší.

aljoška

Samko,ale ved nebud uštipačný.A ja papám čierne uhlie a ešte mi aj chutí.A ti čipky sú tiež dobré,ale ja som ich vyfasovala ked som mala skor problémy s trávením.

fraisee

Treba pit vela caju, ale nie ovocny - ten je tazky na zaludok, vela vody a mineralky. Jest treba banany, suchare.. A Smecta je blbost, hylak treba, je dostupny len v niektorych lekarnach.

samko r.

Tasa, myslela si hádam živočíšne uhlie, nie? Čierne uhlie je napríklad koks, Ostravské, Handlovské atď. Ty a na to zvracanie sa dávajú do zadku čípky Torecan.