káva v 18stich

Príspevok v téme: káva v 18stich
Bulletka

Mám 18 rokov a Nescafé 3v1 som pila dvakrát denne od nástupu na strednú školu... teraz som v maturitnom ročníku a posledný týždeň pijem dvakrát denne normálnu kávu Nescafé, pretože fakt nemám energiu... viem, že to nie je dobré, ale stále cítim únavu bez kávy (mám aj zníženú funkciu štítnej žľazy, jem Euthyrox). Skúšala som jesť aj Geriavit - lekárnička mi ho odporučila, ale energia sa mi nezvýšila... rada by som sa tej káve vyhýbala, ale keď to inak nejde... viete mi dačo poradiť?

steak

ja mam rad popracku kavu je vynikajúca tie granulovane neznasam su dost horke a ked tam dam cukor tak chut je este horsia

dana660xz

bulletka nescafe nie je žiadna káva, skús si dať presso a uvidíš čo je energia. čo je na káve zlé? 2 šálky denne sú v poriadku aj v tvojom veku a keď je to ešte neska, to sa hadam ani nepočíta.

Bulletka

Však som napísala, že už týždeň pijem dvakrát denne normálnu Nescafé...nie 3 v 1...a na štítnu žľazu jem lieky, ktoré mi predpísala endokrinologička...

george303

3v1 je kakao a nie kava :D
Ja som mal obdobie ked som pil liter kavy denne ... Dnes si dam rano salku a mam dost ... Neratam take kavy na pumpe a tak ...

maruska123

a preco sa chces vyhybat kave? pokym nemas vysoky tlak tak s nou nemozes mat problem..a pokym nebudes pit velke mnozstvo denne...

kava 3v1 ma od kavy hodne daleko, tam nie je skoro ziaden kofein, nehovoriac o tom, ze to chuti ako zbrnda