Bolesť pri narazenom zápästí

Príspevok v téme: Bolesť pri narazenom zápästí
nicce

stala sa mi taká nehoda, že som sa šmykla a snažila som sa ten pád nejako ubrzdiť rukou a narazila som si pri tom zápästie....dnes som bola na RTG, zlomené nič nemám, lekár mi dal na to elast. obväz a octanovú masť a aescin na stiahnutie opuchu...len ma to strašne bolí, neviete mi poradiť niečo na tieto bolesti? skúsila somm ibalgin, ale ten nezabral, ono ked s tým vôbec nepohybujem tak je to celkom v pohode, ale je to pravá ruka a nedá sa mi s tým celé dni nehýbať...

wiolien65

ja som si minuly rok nestastnou nahodou vyvrtla clenok... a bolelo to ako cert, to snad nemusim prizvukovat :D v lakárni mi odporucili wobeznym, vraj sa lepsie taketo vei potom hoja...a na rozdiel od brata, ktory ma podobny uraz zas ebeou uz pred niekolkymi rokmi, tak mna nic neboli bez ohladu na pocasie alebo nejaku namahu... urcite odporucam, ak sa niekomu "postasti":)

lietevka

no MOZES MAT NARAZENE NIECO TAM V NUTRI. ZA 6 TYZDNOV BY TO MALO PREJST zasada 48 h. s tym nehybat ked sa take stane studeny obklad proti bolesti a opuch a nezetazovat kym to neprejde. namastit davaju voltairen v lekarni ale su aj ine niekedy nechat volne alebo obviazat aby si stym nehybala alebo su take textilne ortrezy ale to si mozes urobit sama. ked mas ruku tak napr. z pancuchy odstrihni cast a navleky na ruku napr. elastikus bavlnene

SlAvO7

tak ja mám tiež narazené zápästie stal osa mi to včera a dneska ráno si idem dať masť a odpadol som ? tak sa chcem spýtať koľko sa to zhruba hojí ?? :)

nicce

magy ja som bola u lekára a ten mi povedal že mám len silno narazené mäkké tkanivá...ale vôbec ma ani neobjednal na nejakú ďalšiu kontrolu ani nič...ale tak hádam sa to dá za tie 2 týždne do poriadku

každopádne, vďaka za rady:)

silvestrica

ahoj, akoby som citala o sebe :) ja som takto spadla na ruku na silvestra, opuch zmizol po tyzdni, ruka ma boli este vzdy pri vacsej zatazi a to je tomu uz mesiac a pol... nie je to velka bolest ale citit, ze to nie je este uplne zdrave.dufam ze sa mi vrati cim skor do povodneho stavu, aby mi ani ten najtazsi pohyb nepripominal, ze bola narazena... cize jedine, co ti mozem poradit je, byt trpezliva :) tabletky na bolest som nebrala, podla mna sa to da vydrzat. ale kazdy ma zase iny prah bolesti.

Magy

pokial nemas nic zlomene, este stale mozes mat silno narazene vazivo, slachy a pod. doporucujem tlmit bolest zatial, pokial neoodznie v priebehu dvoch tyzdnov, treba ist za lekarom.