Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s bolesťami hlavy a nízkym krvným tlakom

Príspevok v téme: Problémy s bolesťami hlavy a nízkym krvným tlakom
Maja_020

Dobrý deň. Pred mesiacom mi zistili, že mám v žalúdku helikobaktera a tiež tam mám dvoch parazitov. Po liečení sa mi bolesti žalúdka zmiernili, ale dosť často sa mi točí hlava a je mi na odpadnutie. Imunitu mám zníženú len na 37% čo je veľmi málo. Z čoho môže byť to točenie hlavy? Mám 15 rokov a môj priemerný tlak je 106 na 62. Mala by som začať piť kávu na ten tlak?
ĎAKUJEM dopredu

prvapomoc

kavu radsej nie, ja pijem vela zeleneho caju, je super :) bachga na niektore lieky, mne ansadlili Isochol na prekysleny zaludok a odpadavala som z nich, lebo este viac znizuju tlak... casto si vetraj, vela vitaminov a pohybu, inac aj mna zaujima co pomaha na nizky tlak okrem toho zeleneho caju...mam pocit, ze pomaha pohyb a dobra nalada :) ked je ti blbo s niekym pokecaj, zadasita strava (nie mleicne vyrobky, tie su kyselinotvorne...jest zemiaky, zeleninu, ryzu...) mma 23rokov, nie som odbornik, ale mala som kopec- a aj mam- alergii a td. a tiez tocenie hlavy, rovnaky problem ako ty a pomaha mi zeleny caj ...nepi ho rped spanim lebo nezaspis, je povzbudzujuci, cize idealny rano/cez obed

maruska123

no tocenie hlavy je urcite z toho nizkeho tlaku...a pit kavu v tvojom veku- to by som nerobila..a ani ti to moc nemusi pomoct