diplomovka celá z vlastnej hlavy??

Príspevok v téme: diplomovka celá z vlastnej hlavy??
???

Chcem sa opýtať, či je normálne, že vám konzultant diplomovej práce povie, že je to samostatná práca študenta a musíte všetko písať z vlastnej hlavy, bez použitia odbornej literatúry a internetu? Načo sa potom uvádza použitá literatúra? Prácu mám vypracovanú už v troch verziách, presne podľa pokynov a povie mi toto? čo si o tom myslíte a viete mi niečo poradiť?

xy:)

pocuvaj, ja neviem nic o ustavoch, ani psychiatrickych ani nijakych inych :D ale skolitela si vyberas a konzultant ti je prideleny, a aj to nie vsetkym.. takto to funguje na vela skolach. vlastne prve co si vyberas je tema a tu temu ma niekto pod palcom, takze prve, co kuknem je kde su aki skolitelia a ake maju temy, potom sa rozhodnem, aku beriem. pripadne sa spytaj ineho vyucujuceho a nastuduj si na katedre kriteria zaverecnej prace

???

Na našej škole máme iba konzultanta, ktorý je pridelený podľa toho, pod aký ústav spadá téma diplomovej práce.

???

Dobre ľudia ďakujem za rady. a len tak pre info, určite nemám všetko opísané. Riešim veľmi všeobecnú problematiku a ku jednotlivým problémom, mám aj svoje návrhy, ale ako som spomínala, ani to mu nestačí. Jednoducho problém je v neochote konzultanta spolupracovať, keďže na moje otázky neodpovedal. už mám nejaké info o tomto profesorovi, ktoré mi len potvrdili, že je to veľmi komplikovaný človek.