Zjedol som sladké a slané naraz,stane sa mi niečo?

J111

Ha, ha, ha. Pozri sa chlape, ty si si zalozil tuto temu podla mna len tak pre srandu kralikov:D
Ak si to myslel fakt vazne, tak sa minimalne nad sebou trosku zamysli. Len neviem, ci uz nie je neskoro:DDDDDDDDDDDD
Ja neutocim, len konstatujem.

Annika1987

prejedeny, nemam ziadnu burlivu reakciu na tvoj prispevok, ale mal by si mat trochu sudnosti a ked sa na to pozries objektivne, tak sa nemozes cudovat, ze si tu na tvoju adresu kde-kto moze liecit svoje mindraky. ta tema, jej nazov aj obsah, k tomu naozaj zvadza. ty si skutocne myslis, ze ked zjes sladke palacinky a na to slane palacinky, stane sa ti nieco? ved sa skus trosku nad tou svojou otazkou zamysliet. fakt vyznieva stupidne. mozno si sa mal opytat inak, ak mas skutocny dovod na obavy...

prejedeny

som rad,ze sa zabavate. cital som,ze to moc nieje dobre ked to miesam slane so sladkym. a fest uz vytravilo. A ak to je podla vas hlupost tato tema,naco do nej pisete a vyjadrujete sa k nej ? Ja som sa normalne pýtal.

J111

To je fakt:D Akurat, ze som sa rozviedol. Vidis, a ze vsetko so vsetkym nesuvisi. Mne je vsak akosi dobre samemu, tak neviem:D

J111

Este k tomu, co sa ti stane, stane sa ti, stane, zmiesa sa ti to v bruchu a mozno ti pride nevolno, keby nieco, tak hned bez na pohotovost, tam na teba budu pozerat tak, ako aj my:D