ako by ste chceli vyzerat

suhlas

teda ludia, tato jankaaaaa je fakt chudiatko. striela na vsetky strany na kazdeho, kto ma len trocha iny nazor ako ona. potom si tu napise z ineho nicku akoze niekto iny a pochvali sa, ake dava dobre prispevky. nuz, nestastny tvorcek, co sa da robit.

zuzi74

tak na tu Natalie Portman som myslela uz vcera, ze ju sem hodim do placu....to je naozaj krasna zena a hlavne nie je vyumelkovana...ma prirodzene crty tvare

[zruseny1]

janka: tana pauhofova :D
anooooo:) celkovo rysavky su nadherne :)))
ale este pred nimi stoji Natalie Portman :P dlho dlho za nou nic a nikto a potom zvysok zien :)

jankaaaaaaaaa

bingham: to ze sa pacia tebe, neznamena ze sa pacia vsetkym muzom :D
mne sa paci ta slovenska rysava herecka, taka mlada. neviem vobec ako sa vola, ale ma nieco take zvlastne v sebe :D

bingham

Kde mate oci ??? :)...joo vybrala tie naj.zeny, ale beriem to tak...ze su to zenske nazory - a predsa len chlap vie co je lepsie :)

renushik

mne sa páči Hayley Atwell, speváčka Inna, Jessica Alba, Thalia aj mulatky sa mi páčia, aj Adriana Lima sa mi páči, zo slovenských taká Svarinská a je veľa rôznorodých typov krásnych žien, ale nechcela by som vyzerať ináč, podľa mňa som celkom pekná... mám pekné oči, plné pery, peknú postavu, načo to meniť :D (namyslená nie som, zase niesom dáka sexbomba, ale spokojná som, to hej:D)

Puppe

jankaaaa, myslim ze ty sa rozculujes...staci ked niekto napise nieco co ti nie je po chuti a si ako pitbul...ani ti smajlici za vetami ti nepomozu...

jankaaaaaaaaa

coooo?? :DDD sak ja viem ze o mne nikto nepise, ani ja nepisem o sebe :D preboha co sa rozculujes??? nechapem