Ako pribrať na váhe?

odonis

CAUTE LUDKOVIA...FAKT CHCEM PRIBRAT papam cely den az kym nejdem spat no niejak sa nedari a ked aj priberiem tak to aj rychlo zhodim..bral som Peritol chvilu to pomahalo ale potom uz nie...mam23r,177cm..a vazim 55kg,....poradi niekto niejake lieky?...rozmyslam aj nad stereoidmy..ale nieviem....asi to moze aj ublizit

bedo02

Skus dietu. Spocitaj si kolko kalorii denne prijmes a musis to navysit. Ja som zistil ze som malo jedol - stresy v praci a neustale sa nahananie..

Na to aby si pribral potrebujes pri sedavej praci aspon cez 3500kcal, ale je to individualne. Ak sa ti ani po 2 mesacnej diete nepodari pribrat, chod za lekarom. Moze byt na vine stitna zlaza.

Inak je to priberanie nechutne.. vzdy mam pocit ze mi nieco stoji v krku (to ako ked stopkas hus..) a vysledky sa dostavia az po par tyzdnoch, nejde to zo dna na den, tak len ziadne stresy..

skus toto : mysite.sk

Martin

AnyAnn

Mám 17 rokov, 166 cm, 47 kg. ale je to málo..:( veľmi chcem pribrať a nech jem koľko chcem, nič..na telesnej posilujem 2x do týždňa..to fakt pomôže len cvičenie?

shawty

Takže........čo s vami,..pred rokom som stávil čítaním týchto komentov naozaj veľa času/nenávidewl som keĎ niekto napísal že stačí iba veľmi jesť.Hovorel som si JEm veľa! a stále nič.Som totátlny ektomorf typický vychudnutý typ,dlhé končatiny atď.
24.12.2010 som mal 15 rokov
170cm
56kg
teraz:24 12. 2011 172cm
70 kg
+14 kg to je celkom slušné jedného dňa som si zaumjenil že priberem! jedol som ako blázon....čosi som aj pocvičil....ale hlavne som si nahováral ako to všetko funguje ako priberám,konečne zas sa mi to darí ale v skutočnosti žiadne výsledky,psychicky som si vsugeroval že to funguje a zrazu to aj začalo fungovať,má na tom zásluhu hlavne jedenie ale ide aj o psychiku, verte si a presvedčujte sa že to ide,určite sa vám to podarí Len do toho!

desde

No tak ja som bol toto leto pracovat v usa na 3 mesiace. Pred odchodom som vazil 61kg a po prichode vazim 68kg. A to som si sam varil teda ziadne hamburgre a podobne.Pracoval som od 15.00 (predtym som obedoval) do 24:00 a potom som sa s chuti najedol obrovske porcie, medzitym som nejedol ked tak nejake susienky a podobne. Neviem cim to ale vzdy som bol hladny a porcie som jedol velke, hlavne na noc.Sladke skoro vobec. Takze odporucujem tromesacny pobyt v usa, oni tam maju asi kalorickejsie potraviny alebo neviem :D Tu sa mi nepodarilo priprat jak je rok dlhy a tam hned :)

LadyVM

Potrebujem čo najrýchlejšie pribrať :( . mám 14 o pár mesiacov 15 rokov, a mám 39kg. výška 154.. plz neaký spôsob.. -.-

lolki

Ak chcete nabrat tak zacnite cvicit a hlavne vela jest. Dolezite su jedla s vyssim obsahom bielkovin a sacharidov...
Dobre je kupit si tiez tzv. gainer

Druhy sposob ako pribrat je zacat jest mastnoty, pecene hranolky, vyprazany syr, udene klobasy, pizzu, ale tento sposob je nezdravy a akkurat stlstnete...

fdgfdg

Ludia ja som mal pred 2 rokmi podobny problem mal som 180 cm a 53 kg (uplna kost a koza) teraz mam 17 180cm a 78kg. ...pribrat tuk je neefektivne a hlavne nezdrave:) a ak ste ten tenky typ z dlhym krkom a rychlim metabolizmom (ono sa to vola ektomorf)tak na tuk mozte rovno zabudnut nepriberete ani keby chcete...radsej zacnite posilnovat tam priberete svaly/silu, zeny pekny zadok stehna prsia ( samozrejme zeny nemaju v genoch zakodovanu velku muskulaturu tak sa nemusia desit priberania velkych svalov :) tak hor sa cvicit! )

LXRa

Pribrat tukove tkanivo je jednoduche - najlepsia je kombinacia tuku a cukru napr. cokolada (200-300g denne) alebo smotanova zmrzlina (1 liter denne) naviac k normalnej strave. Ludia z toho robia velku vedu, netreba ani jest 5-6 krat denne a ani netreba na to jest ranajky (aj ked to moze byt pre niekoho napomocne).

Ako pribrat:
1. Treba jest viac.
2. Nefunguje? Vratit sa k bodu 1.