Ako pribrať na váhe?

silvus28

môžem pribrať, keď celý deň jem diétne a na večeru mám okolo siedmej večer jogurt s miskou ovs.vločiek a orechy(za hrsť)? Lebo sú to sacharidy...podotýkam, že ja pribrať nechcem, ale nedávno sa mi to nechtiac "podarilo" - tri kilá, ani neviem ako, stravu ani pohyb som nezmenila...

BJ

Genesis, odpoved je jednoducha... z rovnakeho dovodu, preco ludia, zaujimajuci sa o hlbsie poznanie, odisli od utierania osratych plienok do chramov.

Genesis

:) trupky :) preco myslite ze neporadi normalne vsetkym tu a nepodeli sa so svojimi radami a chce si vas oblbovat v sukromí na maily :)

BJ

zampfir, riesil som to snad 15 rokov, a viem toho dost, co by mohlo fungovat. Viem o com to je, takze rad ti poradim. :-)
Davaj mail, vsetko ti vysvetlim.

zampfir

caute.
ROvnako ako vsetci tu by som chcel pribtat.
Mam 23r. 190cm a 58kg. Som chudy od narodenia a zatial som neprisiel na nic co by pomohlo. Posilovan som, nic. Dbal aby som sa pestro stravoval, nic. Dlhodobo na ranajky jem zeleninu a 4 rohliky a nic. Viem ze ludia priberaju napr aj z toho, ze neskoro jedia, alebo su pod tlakom, stresom. Ja Pracujem, studujem tlaku je to nadmieru, veceriam hoc kedy o pol noci ked idem spat. Dlhodobo uzivam pangamin a ine vytaminy. Dokonca som skusil popri tom proteinove koktaily "Gainer" a 0 bodov. Ked tento problen niekto vyriesii, do konca zivota mu to budem pamatat.. Na rovinu, uz som zufaly

skuste-

si robievat KUKURICNU KASU a aj pouzivat na zahustovanie kukuricnu muku
len si treba precitat ako sa uziva-lebo zasa ked sa casto uziva tak je to zle na creva-ale je velmi dobra na priberanie...mam to odskusane