zufala..

Príspevok v téme: zufala..
Msaska

s priatelom sme spolu dlho- bude to 5 rokov..nebyvame spolu ale byvame od seba kusok. sme spolu vzdy ked sa da- ja skola a priatel praca v nie klasickom osemhodinovom rezime od siedmej napr. problem je v tom, ze som skor taka ina nepotrebujem hluk diskotek, ani caste stretnutia s priatelmi, velmi rada som s nim len tak doma.. no on pokial na to nema naladu nebudeme doma a ma chut napr na stretnutie s kamosom..ano zahrna do toho aj mna ale ja na barove akcie velmi niesom. pohadame sa potom pretoze on si mysli ze miv setko vadi a mna trapi ze pokial niesme doma- najcastejsie dovod milovania tak uz nema zaujem so mnou byt len tak ze je so mnou rad.. viac ako radu som sa potrebovala vypisat ale radam typu rozchod.. -vopred nechcem

Msaska

vysvetlujem niekedy velmi vela a casto ale aj napriek vysvetleniu sa to spaja s nepochopenim..toto tkvie skor v tom ze proste nemam rada ked chce ist takto lebo tvrdi ze nemusime tam ist ze len vymysla program - to posednie na pive napr..ale ja viem ze potom pohadame lebo viem ze chce no on si to neprizna.. je taky..a nvm ci len predomnou alebo pred vsetkymi tak snazi skryvat alebo neprejavuje .. rad chodi na pivo mne to vadi ..pohadame a aj tak ide ale sam... trapi ma uz len to ze tam chce a viem ze po hadke si neda len pivo ale "vdaka" hadke viac..no beriem to zvlastne ale fakt nechapem take.. po piatich rokoch skoro by asi mohol byt taky uprimny aj napriek tomu ze ma to trochu nahneva ale viac ma to hneva ked vidim ez chce pivo ale vravi ine..trepem bo je to zamotane vsetko dokopy sa stava:( ale dakujem ze prispevok - ktory pre mnavyznel tak tak pekne

Aisha5

Staci mu podrobne vysvetlit, ako sa citis, co ta bavi a co nie, a hlavne preco. Pribliz mu trochu veci aj zo svojho pohladu. To, ze mu budes ukazovat, ze sa ti do baru nechce bez toho, aby si mu vysvetlila preco, len prehlbi jeho nervozitu k tebe. Povedz mu, aky si charakter, a ked ta pochopi, najdete spolu aj kompromis. Nikdy sa neda povedat, "som s tebou dlho a preto ta dobre poznam"... Aj manzelia, ktori su spolu 20 rokov sa stale navzajom objavuju... Vykresli mu obraz tvojho charakteru. Miluje ta, pochopi to.