Najedzte sa do štíhlosti

Helus

megy ja uz mam teraz to cistiace ryzoto,takze dakujem za opytanie,ale recepty z knihy si robievam veelmi casto,a ovocne ranajky mam stale.

megy 0071

Helus.
Nechceš sa k nám pridat??Ideme na to od pondelka??Žeby si skúsila detox vydržat do konca,ked si vtedy nemohla ;).Ja a manžel ideme na to na 100% a myslím,že aj megi118.Potraviny nakúpené,ešte pár veci dokúpit :)

megy 0071

Ahojte baby :)
Kde ste všetky,alebo nechodíte na túto stránku??V knihe je venované 20strán spokojných príspevkov,čo beriem tiež trochu ako marketingový tah.Kde ste čo ste držali ten detox,alebo sa stravovali podla tejto knihy.Zaujímajú ma všetky názory a postrehy.
Pridajte sa k nám,nech nás je viac ;)

Rina

Ahojte baby,
mám po 40-ke, minulý rok som držala tú dietu a schudla som cca 2 kg (to je u mňa výkon, dovtedy mi išla váha pomaličky stále hore). Ale na bruchu, zadku a v páse išli dole centimetre. Aj prílev energie bol citeľný, únava zmizla.
Najhoršie na tejto diéte bolo zháňanie presne určených surovín a strúhanie zeleniny (pre mňa najhoršia otrava). Ak ju budem ešte niekedy držať, asi si najprv kúpim nejaký elektrický strúhač :-).
Tiež som mala spočiatku nadúvanie aj zápchu, ale v druhom týždni to prešlo. Som B krvná skupina a podľa p.Mačingovej práve títo ľudia majú problémy najmä s trávením červenej repy. Kolegyňa s krvnou skupinou A mala presne opačný problém - hnačku.
Vyskúšajte tú diétu, dá sa to vydržať, a jedlá sú celkom chutné, aj keď trochu neobvyklé. Ak vydržíte, som presvedčená že schudnete aspoň toľko čo ja.
Držím vám palce:-)

megy 0071

Tak ja si už pomaly spisujem aké potraviny kúpit a od 20.2. by som chcela íst na to.
Ktoré sa pridajú,ked nás bude viac ,bolo by fajn si radit ako čo...

Helus

baby zaujimavy recept,zajtra vyskusam spravit,tak som zvedava,porusim bielkovinove vecere,na ranajky by mi to nechutilo,to mam rada ovocie.