nestastne zalubena

Príspevok v téme: nestastne zalubena
tana4422

ahojte, pisem len tak, uz zo zufalstva, vlastne ani neviem preco. tento skolsky rok na VS som sa zalubila do cloveka ktory bol este rok predtym len kamarat, nikdy by ma nenapadlo ze sa do nho buchnem...lenze on ma priatelku uz 4 roky myslim, a ja som z toho dost zronena, uz sa to vlecie pol roka, stale na nho myslim, ked som s kamoskami a so super ludmi, je to okej, ale ak som sama, aj si poplacem a som taka ze ma zrazu nic nejak nebavi, niekedy som citala knizky alebo hocico teraz len sedim a cumim do notasu....velmi si s nim rozumiem, sme spolu pomerne casto, vieme sa perfektne bavit, je ku mne neskutocne mily aj vsetko a musim sa priznat, neviem ako sa to stalo ale uz parkrat sme nejako skoncili v objati a padli aj bozky ale do vztahu inych sa miesat nechcem, nechcem nic rozbit, a vobec neviem co tie bozky mali znamenat , a ani sme sa o tom nerozpravali, ja odvahu opytat sa nemam, on to mal asi len ako ulet alebo bohvie a takto sa tu teraz len trapim a premyslam co robit aby som na to vsetko zabudla a snazila si uzivat zivota

J111

City netreba blokovat, nechaj tomu volny priebeh. Ak si zamilovana, tak by si im ten vztah mala rozbit a nie si vopred robit vycitky. Co si taka precitlivela?