RNG - poradte

Príspevok v téme: RNG - poradte
Irissss

Dobry vecer. Dlhu dobu som mala zlu zivotospravu aj vyzivu a teraz som sa zacala zdravsie stravovat aj zit a nastali problemy. Dlho som fajcila marihuanu a za tu dobu som nebola ani raz chora, nemala som vyrazky. Zacala som mat vsak problemy aj s travenim aj psychicke a prestala som s tym. Citala som od vas, ze akne sa tvori, ak mame v tele poskodene tuky..a THC sa viaze na tuky, preto ma napadlo, ci to nemoze byt tym. Pila som aloe vera gel a neviem, ci som sa zacala cistit, ale akne sa len zhorsilo, tak som to prestala pit. Liecitelka mi hovori, vraj treba ocistit cele travenie a dala mi caj na cistenie ladvin, rano a vecer mam jest surovy zemiak a na obed mi dala pancreolan forte a pit caj eugastrin. Aky mate na to nazor a co by ste mi poradili na tie vyrazky? je to naozaj spojene s cistenim? nikdy som vyrazky nemala a uz som z toho zufala..

Irissss

Dakujem pekne:) idem do toho, len ma mrzi ako som sa dlho "zamorovala" a teraz ten liecebny proces aj bude dlho trvat..budem sa vsak snazit a dufam, ze vsetko sa da do poriadku

RNG

Travenie si treba napravit, inac ta cakaju stovky zdravotnych problemov, nielen vyrazky, ale aj ovela vaznejsie.(tj doplnky:kyseliny, enzymy, mikrovlakniny , probiotika)
Na cistenie tela treba najma enzymy a voda.
Ine prostriedky na odmolrenie tela su absorbcia a chelacia.

Dostatok enzymov z dnesnych potravin sa dostat neda, leda ze by si celkom zmenila dietu.
Preto kvalitne doplnky su riesenie. Ale neocakavaj vysledky prirychlo, kde si si telo zamorovala roky.
A cistenie tela znamena vylucovanie neziaducich latok a koza je cast vylucovacieho systemu, hned za crevnym a mocovym systemom.
Cistenie pancreolanom forte je dost problematicke kvoli davke enzymu pancreatinu. Firma tvrdi, ze ma obsah 220 mg pancreatinu.
Ja osobne radim na intenzivne cistenie davku 6 az 10 gramov pancreatinu,tak ako to hovoria moje lekarske zdroje, najma pri rakovinach, pozri napr na produkt firmy NOW, Pancreatin 4 x 500 mg, kde mas v kazdej kapsuli ekvivalent 2000 mg pancreatinu.
Predava ho hromada distributorov, zadaj si to do Google.com
Momentalne najlacnejsi dokopy s postovnym na Slovensko je iherb.com