Cviky na vyrysovanie tehličiek na bruchu

Príspevok v téme: Cviky na vyrysovanie tehličiek na bruchu
domija22

Ahojte,

chcela by som sa Vás spýtať, či poznáte nejaké cviky, vďaka ktorým by sa mi vyrysovali tehličky... Cvičím už 3 týždne, nemám žiadny úbytok tukov.. Prosím o nejaké cviky, ktoré by mi pomohli za tri mesiace schudnuť 20-30 cm na bruchu, a ktoré by si trošku vyrysovali tehličky.. Mám totižto 168 cm a 72 kg... diki

gullo2384

Cavte
Mam 170cm a okolo 70 kg
Potrebujem trochu zhodit na bruchu a vypracovat si tehlicky.
Ak by ste mi mohli poradit pls. Potrebujem sa vypracovat koli sportu ktory som zacal hravat

Nikola21

ako bolo spomenute, 70% je v strave a zvysok cvicenie. A ked chcete schudnut tak hlavne vela kardia lebo brusakmi sa nechudne. Vy si svaly na bruchu a tehlicky mozno aj vytvarujete ale nikdy vam ich vidno nebude kym ich mate pokryte tukovou vrstvou. A ziskat viditelne tehlicke je fakt narocne. Ja uz 4 mesiace dodrziavam stravu a chodim do fitka, mam 167 a 50 kil. brucho mam po bokoch celkom vytrenovane a prve 4 horne tehlicky uz tam mam ale to spodne brucho je velky problem. A to sa tomu aktivne venujem. Takze vy ked mate 160cm a 70kg tak zacnite sa stravovat zdravo a naucte sa spravne jest (dieta neznamena jest malo ale jest spravne jedla zhruba kazde 3 hodiny a pravidelne.) a behajte alebo robte hocijake kardio. Ked schudnete na normalnu vahu tak potom zacnite rysovat svaly. Ked ma niekto konkretne otazky kludne sa mi ozvite na mail ;)

adams

Caute krive tehlicky na bruchu alebo posunute to je jedno .vyrovnat sa nedaju kazdy to ma geneticky ddane‚ to ze su krive vadi max. iba z estetickeho hladiska . BTW radsej mat krive tehlicky ako 3 zelatinove pneumatiky. Nechapem ludi co hovoria na krive tehlicky fuj a na 3 pneu hovoria ze to. Je normal potom ci co tam keby si vazili ze ten clovek neco dokazal makal na sebe a nakonec mu povedia ze fuj mali by sa hambit. a to ze ich ma nekdo krive tak to ho robi jedinecnym.

miauu

tak moment cvicenim sa nechudne(minimalne), chudne sa v kuchyni
ty ked cvicis naberas na vahe svalov ale pokial ty chces tehlicky na bruchu najprv sa musis zbavit vrstvy tuku na bruchu a potom cvicenim viac vyrysovat ich velkost tvar
tym ze ty sa teraz budes mesiac natahovat vo fitness nic nedosiahnes pokial nezmenis zivotospravu, z miesta sa nepohnes bez toho

jasom to

naco tu pisete roky. Doležita je vyška a hmotnost a ne ci mas 13 a 50 kg alebo 15 a 168cm . 13 rocny moze byt vysoky aj 170cm aj 185 cm a tym sa ti rozloži hmotnost

0vecka

2 domija22 na tvojom mieste sa vyprdnem na 6-packs. Pri tvojej vahe by si musela dost zhodit a proste ak teraz nevyzeras zle nema podla mna zmysel sa tym trapit. Vraz svoju energiu radsej do niecoho ineho.

dragonr

Syrokrem da sa... Mam dost skusenosti.. Len treba chlapce.pribrat malo vazis... Jedz velmi vela a nesed za pc... A cvic brusaky no to si kukni dakte ako sa ma cvicit vdeo.. Treba pribrat a pravidelne cvcit mam 13 vazim 63 a mam tehlicky dost velke Aj objem.pranyh svalov tK ked zacnes poctivo cvicit tak za rok bdes vidiet rozdiel cauko