Bolesť v zápästí

Príspevok v téme: Bolesť v zápästí
JURAJ 789

chcel by som sa spýtať na bolesť v zápästí.
začnem po poriadku. Pri jednom cviku v posilovni som pocitil bolest v zapastí, ale len v jednom klbovom spojení medyi kostickami. Po cviceni nic ale potom ma to dost bolelo asi tyzden. Doktor mi povedal ze sa mi oslabilo to klbove spojenie. Užíval som polroka Condrosulf a všetko bolo okej. S tou rukou som mohol robiť čokolvek ale nepretazoval som ju. niekedy ma sice zabolela ale vzdy len na chvilu ked som nej spal a potom bolest zmizla. No a teraz ma boli asi uz 3 dni ale tak ze s nou ani nepohnem. Vecer som ju mal v poriadku a rano ma bolela ale bolest cely den nie a nie odist. poradite mi prosim ako sa mam zbavit tej bolesti .Dakujem

lalana

chcela by som sa spýtaťna bolesť v lavom zápestí..Už dlhšiu dobu má trápi bolesť v zápestí..cítim tam ako keby ma tam niečo ťahalo ked mám ruku volne položenú,je to v pohode tá bolesť nie je až taká, ale ked ju natiahnem do predpaženia, tak to bolí...lekárke som to hovorila,no nič mi ani nezistila,a rehabilit. mi moc nepomohla..užívala som len voltaren podla potreby poradťe čo robiť v tomto prípade?