Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krv na papiery po stolici

eam

Miroslavec - budú to hemoroidy, s tým utieraním opatrne, najlepšia je sprcha ak sa dá, a skús ako som ti radila nižšie.

Magy

budes musiet svoj slang (zakazdym) vysvetlit, takto to vyzera, ze si niekde z lazov, kde vsetko, vratane porodu zeny riesi veterinar a len trhanie zuba kovac :))

Milky

Navstiv veterinarku.
Spravi vysetrenie, ktore trva ani nie minutu. To prezijes. A budes vediet presne, na com si a ako sa dalej zariadit.
Ja som tam bol, podobne problemy. Bol som v Ba, vo fakultnej. Kamaratka mi sice vravela, ze farbou splyvam s bielou stenou, doktor ze mam tak stiahnuty zadok ze zo mna takto gay nikdy nebude, ale dalo sa.
Pohoda..

Magy

Miroslavec - so svojimi predsudkami a hanblivostou si mozes narobit viac skody, ako osohu. krv v/po stolici je vazna vec a kazde oddialovanie spravnej liecby, prip. snahu o nejake amaterske "liecenie" len sposobi zhorsovanie stavu. v najhorsom pripade az do chronickeho a nevyliecitelneho stadia, prip. smrti. ak rad hazardujes so svojim zdravim, to sa mozes rovno postavit na dialnicu a uhybat v poslednej sekunde autam. tam to budes mat aspon zabavnejsie.

eam

Jasné, že to podceňovať netreba, treba ísť k lekárovi. Mala som ten istý problém, bola som na kolonoskopii a zistili mi hemoroidy. Nechápem, prečo píšeš až teraz, keď to máš už dlho. Pri stolici nemávaš bolesti v oblasti konečníka? Skús si to preliečiť ( sedavý kúpel v dubovej kôre, masť, čípok FAKTU, DETRALEX) a keď ti to ani potom neprejde, tak neváhaj a choď k tomu lekárovi.