Kto ide so mnou chudnúť.?

orchidejka

ani nevrav o tych chudych ludoch, teraz ide na jojke nova show hotel paradise tak som chcela kuknut ze co to je a ked som uvidela tie baby, niektore mladsie ako ja a vyzeraju tak chudo a bez nejakej samozrejme len vyzorovej chybicky :P vies ako im zavidim?? neskutocne, och kedy ja budem tak ako ony vyzerat? viem, su to len moje sny..

k tomu cviceniu, no ja som naposledy tiez v utorok cvicila a potom az dnes, lebo vcera som prisla len z kosic domov zo skoly - spoluziacka nas tam strasila crevnou virozou, takze zo strachu pred touto chorobou som jedla tak striedmejsie az malo a monotonne coho vysledkom bola aj dvojdnova ukrutna bolest hlavy, no ale ked som sa dnes rano na vahu postavila tak som mala o 2kg menej ako kedysi. neviem ci to s tym nejako suvisi ale myslim ze nie. aj na nohaviciach pocitujem ze su vacsie, skor ine, teda tak inak sedia :D no samozrejme to by som nebola ja keby som to niecim nezakorenila a tak som dnes vecer (keby aspon rano) zjedla balicek gumovych medvedikov. vies aka som na seba nahnevana?? radsej sa nepostavim tyzden na vahu lebo by hned ukazala cislo co chcem vidiet a uz ho ani nikdy nebudem chciet vidiet. budem si dalej pokracovat v cviceni, teda ked budem moct a uvidime co sa nakoniec z toho vyvinie.

lenka u mna nie su problem len boky a stehna, ale aj zadok, brucho, lytka, ruky..proste komplet postava. s nicim nie som spokojna..

lenka222

ahoj orchidejka, prepac ze az teraz :)
tak na ranajky vacsinou zjem prazenicu to mam z 2 vajicok. a na obed mam vacsinou v praci alebo v skole len chlebik s niecim (sunka, salama...) potom pridem domov a zjem co vidim lebo som hladna chapes :) a vecer stale este nieco zjem, snazila som sa zeleninu ale niekedy zjem aj normalne jedlo ako myslim take ako obed alebo nieco take hej..
takze nic moc, 90dnovku nakoniec nedrzim a posledne dni boli take narocne ze som ani cvicit nestihala, naposledy v pondelok a az dnes takze tak.
som dost smutna, boky mam stale velke a stehna tiez a jaksi stracam nadej a ked vidim okolo seba vsade samych chudych ludi, tak mi je este horsie. ty ako si na tom? ja som este nic neschudla mozno kilo...aaach jaj :)

orchidejka

moj problem bude asi tiez v strave. nie asi ale jednoznacne! inak to ti je riadny paradox. v lete som chudla typom cisto o strave, ziadne cvicenie a schudla som asi 3 kila, no samozrejme ked som tak striktne prestala jest, 3 kila boli spat. chapes, keby sme zladili to stravovanie co som ja davala v lete s tymto nasim cvicenim, vies si predstavit ako fajne by isli tie kila dole? lenze to moze byt aj tym ze nie je leto ale zima, cize take ako salatiky, zeleninka - vsetko je umele a nevydrzis byt stale len na takejto strave..k letu take jedlo pochopitelne patri. ja neviem, fakt nevieem..normalne mam niekedy chut s tym seknut, vsak naco sa snazim ked efekt ziadny. uz pomaly aj hodinu na rotopede cvicim - a ani mi to nepride take hrozne ako na zaciatku ale ked nevidim ziadny vysledok. s tou 90-dnovkou, ja neviem. tebe sa chce vyvarat kazdy den presne to co je urcene na ten den a riadit sa podla toho? ja navyse som 2 dni (riadne som to zredukovala coo) na intraku (v skole), cize si vies predstavit tu stravu - cize vyvaranie podla tych dni neprichadza do uvahy a navyse stvrtok mam cely den skolu a potom vecer utekam domov na vlak a 2,5hodinova cesta..takze to som stastna ze jem co mam po ruke..ty ju ides vyskusat? a 90 dni? je dost dlha doba. ja som pocula ze to sa ti potom vsetky kila vratia ako to moje letne chudnutie. a aku mam stravu? vsade vravia ze treba viackrat denne jest, tak ja sa snazim tak 4x denne ale asi musim urobit z toho polovicne davky, lenze potom asi nebudem najedena. je dobra aby som nebola najedena? neviem, ja by som sa potrebovala porozpravat s niekym kto ma toto vsetko zmaknute a vie ako postupovat a ako jest. ako vyzera tvoj bezny stravovaci den?

lenka222

som rada ze sme ostali :) stale mozeme sa podporovat. tak som dnes uvazovala, lebo velke zmeny nevidim, ze musim viac upravit stravu, kolegyna v praci mi vravela ze drzi 90dnovu dietu a ze ta fakt zabera tak som uvazovala ze ju skusim. co si myslis ty o tom? ty ako papas? tak ako sa ma?

orchidejka

och lenka, asi sme ostali len my dve. ty sa pochval ako si na tom? ja mam pocit ze asi som schudla v cm lebo to citim aj na nohaviciach a mozno aj tak na vyzor :DDD ale vaha ukazuje stale rovnako, mozno pol kila menej..