Rimming - názor-sex

Súvisiaci obsah

Max0

Tak pridám aj ja moju skúsenosť. Raz prišla ku mne moja draha pri sprchovaní. Zacalo to tak, že som si sadol na okraj vane, rozkročil nohy, aby sa mohla venovať môjmu a mojím vajciam. Pri olizovaní vajec zrazu zašla na miesto medzi nimi a otvorom, následne jazykom až na samotný otvor. Bolo to neskutočné. Vzrušujúce. Takže tak.

hviezdicka66

uplne nahodne som nasla tuto vasu vymenu nazorov a celkom som sa pobavila.. ale k teme.. anc..mas stastie, ze si stretol zenu co je otvorena moznostiam.. su teda aj ludia a je idealne ked tvoria par co to robia iba klasicky, nepouzivaju ani pomocky a nie to este anal sex alebo rimming.. nevedia o co prichadzaju.. ja to milujem aj ked mne aj ked ja partnerovi.. a ideme este dalej... muzi co tvrdia, ze analny otvor je iba pre gayov nevedia o co prichadzaju v zivote.. je to uzasny otvor poskytujuci vela dalsich moznosti :-))
ALe je naozaj tazke najst k sebe to prave orechove co sa neboji experimentovat..

lionesssssss

anc :-)) ty vieš ako, že nie som otvorená novým možnostiam ? :))

pozri, niekomu je to jednoducho nepríjemná predstava. Ja si zas myslím, že ľudia proste moc vymýšľajú, čo sa sexu týka, že už im nestačí to "klasické" ( a pritom dnes je klasika už aj to, čo v pred pár rokmi bola brutálna exotika).

Tu nejde o to či som otvorená alebo neotvorená novým možnostiam.

To máš ako trebárs s cibuľou :-D Niekomu chutí a niekto ju nemôže ani cítiť. A za to mu hneď nepovieme, že nie je otvorený novým možnostiam. Koľko ľudí, toľko chutí, každý nech si vyberie to, čo mu vyhovuje

takže skutočne tvojej rade nechápem. NA čo by som to mala robiť, keď sa mi dvíha pri tej predstave žalúdok ? :D
Ty si to pekne užívaj, keď to tebe vyhovuje, piateľka nech si to tiež užíva, keď jej to vyhovuje :))) Ja ti nevravím, že máš prestať, ty mi nevrav, že mám začať ;-))

anc

natalka - je to vsetko spolu, fajka, handjob a rimming! o to ide!

min-o - dobre si to napisal! ja som to tiez nenaznacoval a doslo jej to samej! ale keby som vedel ake to je uzasne, hned jej to poviem nech to skusi. existuju aj ine moznosti ale to uz nechame... :)

liones - nie si otvorena novym moznostiam, ale ak by ste to skusili - neolutujes! ak ti to je proti srsti, skus povedat priatelovi nech pri oralnom sexe ide nizsie a proste mu tam svoju ritku nstlac a uvidis! no a podobny zazitok to je aj pre muza!

min-o

lionesssssss :DD
Ale tak nehovorim ze ma ta predstava nechava chladnym..:D ja to takto nahodou kocke robim rad :))) a jej sa to paci a to tak ze o tom co sa deje vie hadam aj polka panelaku:D Ale keby mi to spravila naopak ona pri fajke tak mozno tiez by sa mi to pacilo.... no musime to vyskusat:D este musim premysliet ako jej to naznacit:D

lionesssssss

min-o :-)))) nedala by som si lízať kakáčik :D a našťastie ani môj priateľ po tom netúži :-DDD

úchylák :D podrobnejšie si to už nevedel napísať? :D aj ťa to vzrušilo :D ?

min-o

lionesssssss-Mozno keby ti niekto dobre vylizal kakacik a popri tom ta prstoval a lizal klitoris tak by si asi zmenila nazor a chcela tu rozkos tiez dat aj niekomu druhemu:)))

anc

liones - chcem vediet nazory ludi k tejto teme. Nie len zeny, ale hlavne zeny. Takze ak sa vyjadria aj muzi nemam problem. Nic neriesim - sledujem a chcem vediet nazory ostatnych.

lionesssssss

cloux: sa mi asi sníva, nie? ja z toho robím kde akú príšernosť? :D myslím že som sa vyjadrila maximálne tolerantne a o grcaní a dezinfikovaní savom nebola z mojej strany ani reč :)) takže skús si prečítať príspevok nabudúce aj dva krát a možno pochopíš, ak nie, tak potom smola

a pokiaľ som si dobre prečítala ja, tak autor témy chcel názory žien, a predpokladám, že rátal aj s tým, že môžu byť aj negatívne, tak nerozumiem čo sa vzrušuješ vôbec :D

anc, áno, jasné, že sa to dá nazvať ako erotogénna zóna. Ak vám to vyhovuje obom, no problemo, neviem čo tu vlastne aj riešiš :) myslím, že s priateľkou to máte v tomto smere dobre vyriešené :)