Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anglicka jazykova skola - na aku sa oplati prihlasit

Jarmilka32

Ahojte! Ja som zástanca jazykových kurzov...fakt! vykúšala som veľa rôznych metód a aj keď je pravda, že v krajine sa najlepšie naučíš...nie vždy sú na to peniaze..a preto mi prídu jazykové kurzy najefektívnejšie. dá sa prihlásiť aj taký, kde budeš chodiť 1-2x do týždňa po práci napríklad. skús mrknúť sem: www.yourchoice.sk s touto školou mám výborné skúsenosti!

jankaaaaaaaaa

ja si nepotrebujem robit kurz, ale v lete odchadzam do zahranicia a chcem sa zdokonalit v anglictine, hlavne v konverzacii, preo hladam nejaku jjazykovu skolu

mi-lo-š

najefektívnejšie je ísť si urobiť jazykový kurz do krajiny kde hovoria anglickým jazykom. ale existuje mnoho portálov na komunikovanie online cez skype s rôznými spíkermi či už z UK alebo US alebo SK :)
ale väčšina je spoplatnená.
ale sú rôzne akcie skús napríklad englishtown.com tam majú veľa krát spomínané akcie na štúdium online, alebo skús pogúgliť.
hodně štěstí

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.