Na tmave vlasy odfarbovač a dalšiu farbu

anka..

Ja mam cierne ...farbym i h kazdy mesiac raz . farbou palete... uz som skusala odfarbovat dokonca mellirovacim praskom ..aj odfarbovacmi ktore vraj neznicja vlasy.uz by som to neskusala mala som ich jak slama doslova. Odporucala by som tak isto ked uz farbu brilliance na slovensku ju uz nedostat no vo viedni ano.

nicce

a akú si chceš dať farbu? ja som si tiež odfarbovala vlasy, taký zosvetlovač pallete som použila...ale fakt to ničí vlasy, strašne suché a polámané som ich mala....a tiež tie odrastené ti zosvetlí viac ako tie odfarbené....a mne sa potom farba, ktorú som si dala stranšne rýchlo vymývala a po trochu týždňoch som mala väčšinou fakt velmi divný odtieň...a skoro žiaden lesk....a vlastne do teraz sa mi stále farba vymýva rýchlejšie, ako pre zosvetlením...a to som zosvetlovala asi pred rokom...neviem, no, ja by som to už viackrát neskúšala:D ešte možno skôr tie farby zosvetľujúce, ako boli brillance luminance, ale tie som už strašne dávno nikde nevidela...ale ak o nejakej vieš, tak skús najprv radšej to:)