Riedka stolica kazdy den 1x

Príspevok v téme: Riedka stolica kazdy den 1x
trinity11

Uz dlhodobo mavam kazdy den jeden krat vzdy riedku stolicu. Neviete mi prosim vas povedat ci to je priznak nejakej choroby? Treba to podla vas nejak liecit? ja vobec neviem co s tym. Nemeni sa to ani so stravou, ale nic ma neboli a nemam ani nejake ine traviace problemy... Prosim poradte mi nieco lebo zacinam mat zle obavy

adaKava

Trinity: absolvovala si vysetrenia? Nech skusia na Celiakiu....Napis podrobne ako dlho mavas riedku stolicu a co asi jedavas....

evik1

úplne ťa chápem,trápim sa už 3 roky aj dlhšie,myslela som,že bez probiotík neprežijem,ale mňa to aj bolí a plynatosť a to nejem vôbec struky,hlúby,cibuľu cesnak...vôbec,ak varím polievku s fazulou,ani ju neobliznem pre istotu.to po pôrodoch sa mi tak!tlaky,krče diskomfort a baktérie na kg,dlhodobo cca 5 rokov.delila som stravu,nedelila,maso nejedla,pražené vôbec ani 3obal,mastné absolútne,bola na gastro,kolono,v narkoze,nič!!!som zdravá mám bolesti jak sviňa.Všade: jedzte zeleninu,ale mňa zabíje,môžem len málo druhov,ale prišla som veci na koreň a mám konečne....jaksa patrí,a poklopať,aj plyny ustúpili,konečne!

muc

nie, nie je to v poriadku. stolica ma byt formovana a nie riedka. chod na gastro vysetrenie, treba najst vyvolavatela.

trinity11

kilos - to ale vobec nie je pravda ze probiotika nejak pomahaju a viem to z vlastnej vyse 1 mesacnej skusenosti... bolo to neskutocne drahe, skoda 50 eur a vysledok uplne nulovy. to je skor asi len taky obchodny tah ale uz ma na to nikto nenahovori aj keby to rozdavali zadarmo...
Lulu2011 - boli pokusy jest vselico, raz vynechat jedno a pridat druhe, potom naopak a nic, stale to bolo take iste. nejaka zvysena cinnost travenia alebo coho je mozna, ale moc ma to neupokojuje, hlavne pri clankoch o rakovine hrubeho creva a podobnych strasiakoch...

kilos

skus probiotika, treba len preliečit creva a cely organizmus. Ja som bol na tom dost zle, nic nepomahalo. Potom mi dr. dal 2 krabice kvalitnych probitotik (take iste najdes aj na www.produktyegrt.sk, su este lacnejsie ako u dr.) a odvtedy akoby utalo, klop, klop. mam pokoj.

Lulu2011

neviem, tiez tak zvyknem mat uz roky, podla mna bud zvysena cinnost neurovegetativneho systemu, alebo mozno nejaka potravinova alergia