Sám / sama na Valentína

Valium

lost - teraz ma tu ženy asi ukameňujú ale raz za čas si na posedenie zjem celú takú tú veľkú 300g milku. Obalím si nervičky a som kludný jak mačiatko :)
Navyše nemám starosti s váhou, zjesť môžem všetko a nepriberiem. To bude asi tou nadmernou aktivitou... (mozgu)
Ozaj a ešte jedna vec ma napadla keď si spomenul cukráreň :) Vieš čo sú tie krabice kde ti do nich zabalia zákusky keď ich berieš viac? Raz sme robili v cukrárni (opravovali pokladnice) a majiteľ nám dal možnosť prísť za pult, ukázať si prstom na henten, henten, henten, henten, henten, henten, a ten zákusok a naplniť si krabicu, podľa vlastného výberu (sen každého človeka). To bol teda fasa pocit, som myslel, že sa namieste odbavím :D Takéto veci sa stanú len raz za život. Sex som síce ešte nemal ale mať plnú krabicu zákuskov je asi lepší pocit. Neviem, zhodnotím neskôr :)

Mariola

Ja som dostala "praktický darček" , akési keramické srdce (gýč , čo uráža tento deň "D" ) pred 16 rokmi a včera mi bolo povedané , že je stále aktuálne .... muž nevidí dôvod kupovať niečo iné , keď to srdce sa ešte nerozbilo :-D
No dostala som veľkú bonbonieru :-) ...zajtra sa ma bude pýtať , kedy som naposledy cvičila :-)

ShaulaThalit

Ja som dnes sama, a to som akože šťastne zamilovaná. Je to síce len trapošina z Ameriky, ale nesmierne ma rozčuluje, ako sa každý vypytuje: A čo dnes plánujete? No nič, ležím v posteli a kukám do plafóna.

lost

Valium

ja by som si teda cukraren nemohol otvorit :D

ale ano jasne :D

aspon davam pracu mojmu zubarovi :D

u mna nie je problem zjest tak 200g sladkeho, ked si vsimnem, ze niecomu konci zaruka o 1 rok :D

teraz som mal take tie bezlepkove cierno biele disco kruhy, to bolo 165grams, a potom este 5trubiciek (viac som nekupil :( ) po 15g to je 240g :D

delirium toto :D

Valium

lost - aj ty si celý nabudený keď máš pred sebou niečo sladké? Tiež mi nič nevydrží... To mi pripomína, v kuchyni som videl nejaké čukolády... nom, nom :D

dazdovka666 - Dobre ti to myslí, aspom ušetríš :)

dazdovka666

Valentina povazujem asi za najtrapnejsi sviatok, aky existuje, nejak som sa s nim stale nestotoznila. Minuly rok mi ten moj kupil bonbonierku, tak som preventivne tento rok kupila aj ja jednu malicku, ale prva mu to ponukat nebudem - ak neda on nic, za par mesiacov ma narodky, odlozim :)