menstruacia dvakrat do mesiaca

Príspevok v téme: menstruacia dvakrat do mesiaca
adusha

Posledny mesiac mam mensi problem s menstruaciou. Zvyknem ju mavat vzdy koncom mesiaca tak okolo 27.-28. no v decembri mi kvoli stresu v skole neprisla na cas, ale az 7.1., co by nebol taky problem... Dalsiu menstruaciu som dostala potom v normalnom termine cize 29.1. a trvala do 2.2. = mala som ju 2x v jednom mesiaci. To som brala ako normalne, ved predtym mi iba meskala a potom prisla normalne, lenze dnes je 12.2. a ja mam uz 2. den slaby hnedy vytok (objavuje sa aj trochu krvi). Neviem, ci to mam brat ako dalsiu menstruaciu, alebo ovulacne spinenie.. Nestretli ste sa s niecim podobnym?

didulienka

Ja mam stále tu menštruácii sulnu je to už tretí deň .. a je to druhy raz za mesiac ... boli ma aj brucho a ide na mna obcas aj teplo ... mohla by som byť tehotna tu prvú menštruáciu som mala normálnu ale táto je ina . A pustil to do mňa aj

maruska123

no urcite chod ku gyneologovi...a menzes ti nemusel meskat kvoli stresu, aj ked si ho mala...mozes mat nejaky problem a pripisovat vsetko stresu mi nepride normalne

moze to byt aj ovulacne spinenie aj nemusi, to ti povie az doktor, ked ta vysetri