OBSEDANTNO KOMPLUZIVNA PORUCHA-LCD

Príspevok v téme: OBSEDANTNO KOMPLUZIVNA PORUCHA-LCD
snox

Mam 14 a tiez prekonavam obsedantno kom.por.dalej LCD.Beriem 4-kombinaciu silnych liekov bol som hospitalizovyny na psych oddeleni.Oproti zaciatku sa moj stav vyrazne zlepsil.Ale podla mna lieky zaberu len na psychiatricku LCD.Na LCD treba po liekoch a vyraznom zlepseni stavu nasadit psychologa NIE psychitria ty ma len nadopuju liekmi.To jen len cast uspechu.Moj problem bol rozvynutu ale plne sa rozvinul az po vydierani mojimi kamaratmi.Vtedy to vypuklo ako casovana bomba.Upne ma to zruinovalo denne som travil par hodin v kupelni mal som viac ako 100 roznych ritualov plus neovladately strach,daval som si do suvislosti veci co sa mozu stat.Ked som niekoho z nich stretol a to stacilo vist von dostal som panicky"doslova"strack.Uz je to lepsie ale stale to je.LCD je velmy aj ked bezna ale kopmlikovana a zakerna psychiatricha choroba.Kto nezazil nepochopy ani ked je naj psychiater.Mne sa komplikovalo LCD z mensimi psychologickymi chorobami.Dost blba kombinacia:LCD,strach,hypochondria ,silne emocionalne vnimanie,dusevna vyspelost na svoj vek co znie dobre ale je to dost blbe lebo moji rovesnici rozmyslaju este ako deti,malokto znich vie nieco taketo pochopit asi 1 z 200.KED POTREBUJE NIEKTO POMOC MAM NAOZAJ VELMI VELA VLASTNYCH SKUSENOSTI KTORE NENAHRADIA ZIADNE ODBORNE TAK KLUDNE NAPISTE NA MOJ MAIL.VELMI RAD POMOZEM.PS:NEBOJTE SA NIESOM PSYCHOPAT :-?QARZY@pokec.sk