Kremova henna?

Príspevok v téme: Kremova henna?
Zulah

Ahojte, chcela by som sa s vami poradit.

vlasy mam v podstate rysavo-cerveno-hnede no postupne sa mi to stmavuje, kedze henna sama o sebe tmavne

chcela by som mat viac cervene alebo rysave vlasy no to uz asi normalnym hennovanim nedocielim.skusila som si dat do henny dva citrony, papriku, skoricu a kus octu (akurat to mam na hlave, tak uvidim ako to chyti)

no pokial nebudu viac cervene, chcela by som siahnut po tej kremovej.viem, je tam aj chemia a ja na vlasy chemiu nechcem...ale predsa je to lepsie riesenie ako obycajna normalna farba.Co si o tom myslite? vdaka za rady

lulu22

áno, práveže si to zalievam kávou a dávam kopu kakaa... neviem, čím to môže byť.. lebo na slnku to vyzerá tak nepekne oranžovo..

jaaj, tak ty používaš červenú. a ako často si hennuješ vlasy? možno by to chcelo väčší časový odstup..hm?

Zulah

pouzivam cervenu - caca rouge (lush henna)

no uz nemam take oranzove vlasy alebo cervene....na slnku ano, tam su krasne cervene, no ked som normalne doma alebo v skole, tak su skorej hnedocervene

skusila si si dat do henny kavu ? alebo kakao?

JahO_Odka

Ja som plavovláska a tiež pravidelne hennujem na "Zlatý Blond". A tiež sa mi to postupné stmavovanie nepáči, takže som sa rozhodla sama si namiešať odtieň z bezfarebnej henny... akurát to mám na hlave. Do desiatej budem behať po byte s turbanom na hlave :D Potom uvidím, čo to urobí :)

lulu22

akú hennu používaš, že to máš tmavšie a tmavšie? ja použím henné color brun a mne to chytá skôr do oranžova :( odrastené vlasy nemám vôbec hnedé, čo sa mi vôbec nepáči..už neviem, čo mám do toho dávať, aby to bolo hnedšie.
a neskúsila si použiť nejakú červenú hennu?-teda ak taká nejaká je.