nove prsia - ktory chirurg?

Príspevok v téme: nove prsia - ktory chirurg?
eleni

ahojte, chystam sa na operaciu-konketne zvacsenie prsnikov. som uz na 100% rozhodnuta ist, ale stale sa nveim rozhodnut pre doktora, ku ktoremu pojdem. velmi zvazujem MUDr.Minarovjecha z ruzinovskej nemocnice, alebo MUDr.Gubu z ULK. neviete mi nahodou poradit, nemate niekto s nimi skusenosti? DAKUJEM! ela

sara

ja by som si silikony nedala ani zadarmo je to nebezpecna sprostost!baby uvedomte si ze je to riziko a hlavne ked budete mat deti,nebudete ich kojit ci co...zamyslite sa nad tym.krz chlapa?ten zato nestoji.pa

katica2222

Caute baby,a preco nezajdete na konzultaciu aj k dr.Jezovitovej v Estheticu, ona robila prsia aj mne aj mojej sestre a je fakt dobra vrele odporucam;-)

beatrix

ahojte,chcem sa spýtať na dr.pálenčára z ružinov.,máte niektorá s ním skúsenosti?chystám sa na redukčnú plastiku-zmenšenie,a bol mi odporučený

kuki

aj ja som isla presne tak ku gubovi, som chcela ist k dvom, ale ked som isla od neho, som si povedala, ze neni potrebne, aby som este k niekomu isla :-).podla mna su oba dobri

tina

eleni... ja som išla do Blavy na konzultáciu s tým, že pôjdem k dvom doktorom a uvidím..ale vyšla som od neho a povedala som si sem, alebo nikde!

eleni

tina - poslala som ti mail, ale nevie ci to preslo, najek mi to blbne.. tak dufam, ze bude moct vtedy kedy by som potrebovala. neviem preco ma to viac taha ku nemu...

jaja

pre bb, : myslim ze dr guba robil kamoske pred vianocami. mala patky , teraz ma tak 2-3. spresnim,alebo napise sama.