Narodny onkologicky ustav Klenova

beton

aj mna caka laparoskopia cysty, uz som to aj mala mat za sebou, ale zo zdravotnych dovodov ma nemohli operovat a sa mi to odklada uz 3ti tyzden, ale tak hadam uz tento to budem mat za sebou. Ak je cysta funkcna, tak ti ju navrhuje operovat, asi kvoli jej velkosti. U mna ma doktor podozrenie na endometriozu a ze pravdepodobne ide teda o krvavu cystu. Uvidim po operacii co mi povedia. Neboj nejako to zvladneme a coskoro budeme fit. Robil ti doktor aj marker CA 125? ja som ho mala zvyseny, z coho usudil, ze moze ist o endometriozu.

[zruseny17]

lezala som na gynekologii,na izbe sme boli dve,izba bola s balkonom,telkou a vlastnou sprchou a veckom:)jest sme chodili do takej kuchynky...nebolo to tam zle,u nas v nemocke je to urcite horsie:)
naozaj sa neboj:)

orchidea0

nikushka jej dakujem za odpoved :) a lezala si na gynekologii? kolko vas bolo na izbe? Jedlo nosili na izbu? Ak mozes vsetky detaily hovorit, budem rada.

[zruseny17]

v utorok som prisla,vypisali sme spravu,ubytovali na izbe,dostala som pokyny k dalsiemu dnu,este za mnou prisiel aj lekar co ma mal operovat-to sa mi este nestalo:)druhy den hned rano som mala operaciu,vecer ma opat doktor pozrel a na treti den som isla domov:)
nemas sa coho bat...aj moja mamina tam chodi-ma myom na maternici,nie je to zhubne ale je radsej ak ju sleduju tam.
pozri,aj ked to nie je nic vazne,ale aspon mas istotu,ze keby nieco,tak budes v dobrych rukach:)

orchidea0

nikushka a kolko dni si tam bola? ako to tam prebieha? ja nechapem preco ma tam s obycajnou cystou poslal. dakujem.

[zruseny17]

mne tam robili konizaciu-a nie som onko pacientka...ale moj gynekolog sa pozna s tamojsimi lekarmi tak mi dal na vyber ci chcem byt operovana u nas alebo tam...a kedze u nas je to skor bitunok,bola som stastna ze som sa dostala tam-odbornikom,so super vybavenim a do tych najlepsich ruk:)vela stastia a ziadne obavy:)

orchidea0

panča - chodia tam aj neonkologicky pacienti? mne tam Dr. povedala, ze ide o beznu funkcnu cystu a na laparku mi dali termin az v aprili. co mi pride dlha doba :(
gemerka, dakujem.