rozpoltenost

Príspevok v téme: rozpoltenost
nerozhodny

mam vztah na dialku...ona obcas docestuje ku mne na vikend..spociatku som to bral tak, ze bude ako bude..
ale ona sa namotala a berie to velmi vazne...mam ju rad, ale nie tak, ze by som s nou chcel spojit zivot..a ta dialka to aj tak komplikuje..a navyse ma zavazky...
medzitym som sa zoznamil s jednou babou, ktora ma dost pritahovala...aj sme stravili par noci..ale je to z mojej strany len v tej fyzickej rovine...
a ona mi vypisuje, ze jej chybam..

ta \\\"dialkova\\\" mi zacina klast vazne otazky..ako to myslim, ci to myslim vazne..berie to tak na hranu, bud, alebo..
kedze so dost citlivy, nezvladam to vnutorne...neviem sa s tym vysporiadat..
mam vycitky svedomia..niekedy by som najradsej ukoncil vsetko..a vycistil stol..ale viem, ze to potom budem lutovat.
fakt neviem, ako mam dalej postupovat..dost ma to nici..

nerozhodny

...on je taky profik, ze chodil naraz aj s piatimi...:)fakt..a s prehladom..zivotny styl..
narozdiel odomna, ktory sa do toho dostal skor tak nejak mimovolne :(

nerozhodny

...no niesu to zli ludia, ten chalan je ferovy clovek..ale na zeny ma taky svojsky nazor..
tvrdi, ze ich nikdy netreba lutovat...
lebo si to nezasluzia..
lebo ony s chlapmi vzdy vydzubavaju a netrapi ich to..a ze to ma z prvej ruky, lebo ich vystriedal dost...
a ta kamoska proste ju prestane po case ckazdy chlap bavit..alebo sa jej sprotivi kvoli niecomu..

Loveme

mas "skvelych" kamaratov. taketo typy neznasam. su vypocitavi a potom placu,ked sa im to neskor vratit naspat aj s urokmi.

ty sa radsej spravaj podla svojho svedomia, to je moja rada

Maoam

nerozhodny, ak je to tak fajn baba, ako pises a ak je to dobry clovek, tak ju nechaj ist

nie je nic horsie ako ked niekto, kto miluje, je tym druhym klamany a vodeny za nos a su mu davane falosne nadeje a pritom je len vyuzivany

bude ju to boliet, ale preboli

takto NEMA SANCU mat kvalitny vztah, kedze ju drzis v tom vasom

maj aspon raz gule a uz len kvoli nej to ukonci, aby mohla najst niekoho, kto ju bude milovat naozaj

nic v zlom

nerozhodny

tak ta kamoska si taketo starosti nerobi...vsetko si vie zdovodnit..a chlapov dost strieda..
na vsetko ma odpoved, aby jej to pasovalo...a jeden kamos zasa tiez cynik, mi vravi, nechaj si ten lepsi kusok, a vzdialenu odpalkuj..
:)