rozpoltenost

Príspevok v téme: rozpoltenost
nerozhodny

mam vztah na dialku...ona obcas docestuje ku mne na vikend..spociatku som to bral tak, ze bude ako bude..
ale ona sa namotala a berie to velmi vazne...mam ju rad, ale nie tak, ze by som s nou chcel spojit zivot..a ta dialka to aj tak komplikuje..a navyse ma zavazky...
medzitym som sa zoznamil s jednou babou, ktora ma dost pritahovala...aj sme stravili par noci..ale je to z mojej strany len v tej fyzickej rovine...
a ona mi vypisuje, ze jej chybam..

ta \\\"dialkova\\\" mi zacina klast vazne otazky..ako to myslim, ci to myslim vazne..berie to tak na hranu, bud, alebo..
kedze so dost citlivy, nezvladam to vnutorne...neviem sa s tym vysporiadat..
mam vycitky svedomia..niekedy by som najradsej ukoncil vsetko..a vycistil stol..ale viem, ze to potom budem lutovat.
fakt neviem, ako mam dalej postupovat..dost ma to nici..

alexis swan

to musi byt neprijemny pocit.. urcite sa citis na hovno..ale same sa to nezmeni,,, len ty to mozes vsetko uviest na pravu mieru.. a urcite ti budu aj tie baby vdacnejsie ked to spravis cim skor (teda najprv asi vdacne vyzerat nebudu :D)
najlahsie je napisat to cez net alebo sms.. no to uz zalezi od charakteru, mal by si jej to povedat do oci, ona uz mozno aj citi ze nieco nie je ok.
uvidis ako sa ti ulavi :)
musime robit tazke rozhodnutia a neprijemne veci...ale tym sa posunies dopredu ;)
sam asi potrebujes cas a byt sam,aby si si uvedomil co od zivota chces a ocakavas..
bude to v pohode, uvidis, drzim palce ;)

nerozhodny

myslim ze mas pravdu swan...
ta "dialkova" mi to viacmenej nahravala, ked som sa vyhybal odpovedi na jej priame otazky...ponukala rozchod...ale som jej neprihral...asi niesom skutocny chlap...v tom bude problem...zasuvam problemy pod koberec..a to sa vzdy vypomsti..
cim neskor tym horsie...
citim take vnutorne napatie...kym to nieje vysporiadane...ale roztat to..sa bojim...
minimalne jej budem musiet napisat, ze vazny vztah sa zatial necitim...

natalka2

prepac ale je to dost hnusne co robis. preco vobec si s tou "dialkovou" babou nechapem. netrap ju a rozid sa s nou. a potom si mozes sexovat s tou druhou bez zleho svedomia.

alexis swan

ak ti to teda robi problem a nepatris medzi ludi ktori su lahostajni k citom druhych tak sa zachovaj tak aby si mohol byt na seba hrdy.. a nie to zbytocne natahovat.
ved si napisal ze ani k jednej necitis taku velku naklonnost zeby si si s nimi vedel predstavit buducnost. a vies aj to ze tvoja frajerka to berie vazne a ma ta moc rada.. a mozno uz aj ta druha sa zacina namotavat.. ukonci vsetko co nemyslis vazne skor ako niekomu vazne ublizis... cim dalej to budes pretahovat tym viac to bude boliet aj teba, aj tie zeny.
obom povedz ze nemas zaujem o vazny vztah a planovanie buducnosti... mozno jedna z nich stoji o volny vztah.

nerozhodny

sak prave, je mi zo seba zle...
poznam ludi, ktorym taketo veci nepovazuju za problem...vsetko sa odohrava je v hlave...
ale mne to problem robi..
ta druha ma strasne vzrusovala, neodolal som jednoducho..

alexis swan

ty si citlivy? :D ale prosiimmmm ta.. ved ti ani nerbi problem podvadzat svoju babu o ktorej vies ze ta zboznuje.. ved bud uprimny, bud chlap! preco tahas za nos dve zeny.. si ubohy..nevies co chces.
a co budes lutovat ked to ukoncis? ze nebudes mat stalu sukacku? vies co skus byt k sebe trosku uprimny a sebakriticky!!! ani jednu z nich nemas rad, naozaj rad, ani s nimi nepocitas do buducna..preco im to nepovies?? naco chces byt s nimi ked ti ide len o sex? mas ruky nie? neskutocne...
OBIDVE ZENY LUTUJEM, lebo sa zalubili do strasneho chlapa.
teba to nici :D:D boze ja sa taaak smejem.. teba to nici ze vlastne obe klames a podvadzas a nie si uprimny, .. porozmyslaj nad sebou a zacni hovorit pravdu. inak fakt skoncis zle.

nerozhodny

ta co ma lubi, ma az tak nepritahuje fyzicky a ta druha naopak..nepasuje mi jej osobnost, povaha...
ani z voza, ani na voz..
co si mam hodit korunou, alebo skoncit s obidvoma?

Fero M.

Tak sa rozhodni, či chceš byť s dievčaťom čo ťa ľubi, alebo si chceš chodiť trdkať len tak... Dosť podstatný rozdiel, ale tak aspon že to svedomie máš...
Sám si zváž čo ti za čo stojí...