Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porobenie???

M_

Ale ved nikto netvrdi že take niečo neexistuje,ale pozri si IP adresu a pochopiš prečo sa tak vyjadrujeme k zakladatelovi temy.

liilvka

Vy všetci ste obyčajní primitívy.
Mám sestru,ktorá nám porobila a prestalo nám všetko dobre a dariť vo všetkom sa nám prestalo.
Máme otca,ktorý strašne pil,na vlastné uši som počula,ako zavolala nejakú ženu a tá jej povedala,že nech necha otca s ňou v izbe a nech mu dá tlač,aby mal čo čítať a bol na jednom mieste. Od tej doby,je otec ako baránok,nefajči,nepije a poslucha ako nopslík.

Bola to nejaká žena,čudného oblečenia a výzoru

Prísaham,že je to pravda!!!

Sestra oboch rodičov tak počarila,že mňa ako staršiu sestru vydedili a ona má všetko a užíva si!

Tiež hľadáme niekoho,kto by nás toho zbavil-

-sme stále chorí
-nič nám nejde
-manželovi podnikanie krachlo
-mne v praci nič sa nedarí
-

tpch

J111 je realny schizofrenik trpiaci nabozenskymi bludmi, uziva antipsychotika, ale zjavne by potreboval nieco silnejsie, ako je jeho Invega 6mg...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.