Driclor! Nepomaha?

Príspevok v téme: Driclor! Nepomaha?
ludarcis

Ahojte!
kupila som si Driclor, aj som ho brala asi 4 dni. Poriadne som si ho "natrela" presne ako ma byt, potom predvcerom ma to strasne palilo jak sa mi to dotklo s pokozkou, tak som si vcera nedala. Ale neviem, ajtak to nejako nezabera. Ako uz nemam take strasne mapy, ale este stale sa potim a citala som, ze by som sa mala prestat potit uplne. Chcem si dat zajtra tricko, ale ja kym pridem mojou rychlou chodzou, ked si vyzleciem ten hruby kabat, tak mam mapy a to nechcem. Tak teraz neviem, ci to mam skusit (lebo doteraz som nosila cierne oblecenie, na kt. nic nie je vidno). Neviem ci sa spotim alebo nie a ako dlho este mam ten Driclor brat, aby to prestalo?
Ake mate skusenosti?
Dakujem :-)

ludarcis

No baby tak sa ozyvam :-) tak dopadlo to tak, ako to dopadlo... za 2 hodiny (+aj chodza v tom hrubom kabate), trochu potu. Nie vela, povedzme ze 5cm v priemere. Neboli to take mapy, ale preco dokelu som sa neprestala potit uplne? :/ ach jaj!

BBella

isto si si toho dala vela a ....treba pockat aj hodinku po osprchovani...ja som raz dala skor a stipalo to...musela som si to zmyt....netreba tou gulôckou triet 15 min:) staci raz dva..a je to...tym ze si toho das na prvy krat 2 kila nepomozes, pomaly ale isto...:)a neoholene pazuchy:)

araz

Driclor pouzivam tiez,treba dat podla intenzity potenia vecer tak hodinu po osprchovani na suchu pokožku,nesnie byť oholena a rano zmyt,pri prvom pouziti som to opakovala si 3 vecery po sebe a potom mi stačilo raz do tyzdna,co pouzivam stale a cely tyzden mam uplne sucho

kivi

Radšej nie ludarcis, lebo sa do rána nevyspíš! :D Pozri si ten príbalový leták, sú tam presné inštrukcie ako ho používať. Počkaj a daj si ho opäť až zajtra večer. Verím, že ti pomôže, mne pomohol a poznám straaašne veľa ľudí v mojom okolí, ktorým pomohol tiež :)

ludarcis

Hej hej, je pravda, ze som si ho nakydala viac ako treba ze "pre istotu"... :-) Ale ked mam oholene podpazusie, asi nie je vhodne si ho este dnes dat, co? Pred tym som nemala a ajtak palilo... no neviem, zajtra skusim dat to tricko a ked budu mapy, asi ma slahne :-)

kivi

Ahoj,

ja používam Driclor už dlhší čas a u mňa funguje dokonale, už po prvej noci nemám s potením a mapami žiadne problémy. Dokonca ho ani nepoužívam každý večer, stačí 2 - 3x do týždňa.

Spomínala si pálenie, a na to ťa chcem upozorniť. Driclor nikdy neaplikuj na podráždenú alebo oholenú pokožku, ani ho nepoužívaj v takom množstve, ako obyčajný antiperspirant, stačí len tenká vrstva. Z vlastnej skúsenosti viem, že ide o veľmi silný prípravok, ktorý je schopný urobiť aj dieru do pyžama! Takže opatrne! :D