Poradte co to je?!

Príspevok v téme: Poradte co to je?!
Dekrin

Dobry den, potreboval by som radu. Moja kamaratka ma stavy ze si mysli ze ju niekto sleduje. U nej doma vacsinou. V izbe ma velke zrkadlo ked pride domov zvesi si ho lebo si mysli ze v tom zrkadle ju niekto sleduje a vidi. Ked treba svietit umelym svetlom lebo je uz vonku tma ona si zhasne a je potme. len tak sedi. Ked ide do izby pozera sa pod postel ci tam nikto neni. To robi zakazdym co ide do tej izby. Jej bratovi hovorila ze si dava na kluckovu dierku nejake veci len aby ju niekto nemohol sledovat cez nu. Je to normalne? Dakujem za rady, co by to mohla byt za choroba alebo skusenosti s takymi alebo pod. stavmy!

Aisha5

Mozno ta tvoja kamaratka nieco taji. Nieco, co keby sa prevalilo, tak sa bude hanbit do konca zivota. Tak zakazdym sa uistuje, ci ju niekto nevidi... ALebo ju niekto naozaj sleduje a aj ked to nemoze dokazat, proste to iba podvedome citi. Taketo veci nevznikaju z nicoho nic.

jjjjjj

podla mna si nemysli ze je to v pohode ale urcite sa boji lekarov lebo psychiater do teba len cpe lieky..aj ja som chodila k jednemu nakoniec mi pomohol uz nic neberiem ale to co mi skusal davat predtym no otras..da sa to riesit aj alternativnymi sposobmi neviem ci na to veri ale mne velmi pomohla taka babka co byva v jednej dedinke na madaroch