Nechal ma pre zdravotne problemy

Príspevok v téme: Nechal ma pre zdravotne problemy
Aliccca

Nemam vztah. Mala som ale kamarata - milenca. Pred asi 2 tyzdnami mi zistili podozrivu cystu na vajecniku a onkomarkery mam zvysene, cize mam podozrenie na rakovinu. Rozmyslala som, ze ci sa mu s tym mam zverit, ale tazilo ma to a mala som potrebu niekomu sa z toho vykecat. Ibaze on odvtedy ma zacal uplne ignorovat. Prestal so mnou komunikovat, hoci dovtedy sme si pisali, zrazu ma odpalkoval tvrdenim, ze nema cas, ma vela prace a uz sa neozval. Ked som mu neskor skusala este pisat, odbil ma tym, ze ide prave do obchodu a ked sa vrati sa mi ozve. Samozrejme sa uz nikdy neozval. Pritom ja tu diagnozu nemam istu, mam na nu len podozrenie ale kludne to moze byt aj nejaka banalita. To mi este budu zistovat dalsimi vysetreniami, ale operacia ma zrejme neminie. Totho kamosa som poznala asi 3/4 roka. Myslim, ze sme boli viac ako len milenci, teda vedeli sme sa porozopravat, vtipkovali sme, vztah sme ale nemali. Obom nam to tak vyhovovalo. Preco ma okamzite tak odpalkoval ked ho najviac potrebujem? Boli to. Vsak nemusel mi hned robit nejakeho utesitela a nechat si plakat na ramene, ale rovno so mnou prerusit akykolvek kontakt, nechcet ma uz nikdy vidiet ani pocut?

Aliccca

nefinka: tak to mi je luto. Ale kedze mas skusenosti s niecim podobnym, by som cakala, ze prave ty ma pochopis. Si si tym predsa uz sama presla. Musis poznat moje pocity ktore teraz prezivam. Mas pravdu, musim sa cez to preniest, nic ine mi neostava. Len to proste dost boli a necakala som to od neho. Mala som pocit, ze ma ma celkom rad. Nie ze ma miluje ako zenu, ale ze ma ma rad. Mozno ako kamaratku. Ja sa to teraz bojim povedat svojim priatelom a znamym, ked hned prva reakcia ked som to niekomu povedala bola takato. Bojim sa, ze ma odstrcia aj ini. A ze to bude bolet este ovela viac.

slnečnicaa

Stalo sa mi niečo podobné ako tebe. A keď som bola už úplne na dne, prišiel ten, ktorý mi podal ruku, zodvihol ma a drží mi ju doteraz.

Aliccca

tpch: mas pravdu, teraz lutujem, ze som s nim vobec kedy spala. Ale sprvoti bol taky hrozne mily a dobre sme si rozumeli. Ze z toho vztah nebude sme sa dohodli uz prakticky na zaciatku, ja som bola kratko po rozchode a na nejaky dalsi vazny vztah som sa necitila, on neviem preco nechcel, ale asi je to ten typ, co sa nechce viazat. Tvaril sa jak stelesneny anjel a tvrdil, ze okrem mna ine milenky nema. Ze si proste len takto pomozeme ked sme sami. Ale teraz po tom case mam pocit, ze ma tych mileniek viacero. Ku koncu a hlavne po tom, co som mu to oznamila sa zrazu spraval ku mne uplne inak, tak s despektom.

Maoam

Aliccca, tak tpch to zabila - presne to vystihla

ak to bude nezhubne, nech ti je tato skusenost s nim poucenim do buducnosti, davaj si väcsi pozor

drz sa, nech ti to dobre dopadne

nefinka

:Aliccca - pozri, ty nemáš ešte nič ani len potvrdené, ja mám už roky potvrdenú sklerozu multiplex a vtedajší priateľ ma po dvojročnom vzťahu kvôli tomu nechal, takže ver tomu, že viem o čom hovorím.
proste sa zmier s tým, že život nie je prechádzkou ružovou záhradou a väčšina z nás ľudí sú zbabelci, ktorí namiesto toho, aby čelili niečomu nepríjemnému, tak si radšej zbalia kufre. to je bohužiaľ realita

Nicoll

Aliccca nuž možno sa zľakol,možno si naozaj pre neho nič neznamenala to je tažko...každopádne to čo píše Nefinka je fakt nemali ste vzťah,vedela si o čom to je takže je to pochopiteľné aj keď netvrdím,že správne a fér,že zdupkal...netráp sa nad ním,držím ti palce nech si čoskoro v poriadku

Aliccca

ostatni: dakujem za povzbudive slova. To cakanie na vysledky ma ubija. Niekedy si hovorim, ze vsak vsetko bude dobre, mne sa to nemoze stat. Ale potom sa mi zas stane, ze upadnem do depky. A teraz ma podrazil este dobry kamarat a to boli o to viac. Dakujem, ze aspon vy mi pisete pekne slova, to je to, co teraz potrebujem zo vsetkeho najviac.