očkovanie proti rakovine krčka maternice

Príspevok v téme: očkovanie proti rakovine krčka maternice
david23

Ahojte, moja partnerka bola u gynekologičky Sladičekovej a prehovárala ju, aby sa dala zaočkovať, že majú vo februári teraz akciu a blá-blá. Na to jej partnerka povedala, že sme už spolu dlho a že už spolu asi zostaneme, čiže nevidí dôvod na očkovanie, keďže sme si verní. Na čo jej doktorka povedala, že v živote sa stáva všeličo a nemôže vedieť, či ju nebudem podvádzať, že teraz sme zaľúbení, ale čo bude o pár rokov. Že ona nechápe, aké môžu byť ženy v tomto naivné. Je možné, aby gynekologička takto kvôli províziám za očkovanie dávala ženám do hlavy chrobáka? Frajerku by som nikdy nepodviedol(aj keď som už mal milión príležitosti), lebo si ju vážim a ctím si náš vzťah, aby som pre pár okamžikov toto všetko zničil. A ona jej bude rozprávať takéto pič**iny? Taký som bol nasratý, že som tam mal 100 chutí nabehnúť a vynadať jej.

maruska123

a coho sa boji? nech si vezme kartu a najde si normalneho doktora...kazdy ma pravo na vyber doktora, tak preco sedet so zavretymi ustami a trpiet taketo spravanie?

tpch

No tak si najde noveho gynekologa, nie? Ved dovera je uz aj tak v prdeli, aj tak tam uz nemoze chodit. Ci ano? Co si myslis?
Ja svoje meno nenapisem, ale ani ziadne ine neudavam.

david23

tpch a ty prečo nenapíšeš svoje meno? Ja som krsné meno uviedol, tá doktorka to vraj údajne hovorí všetkým, preto sa aj pýtam, ak k nej chodí aj nejaká iná baba z tohto fóra, tak nech sa vyjadrí... Sme na fóre zdraví, nevidím dôvod, prečo by sa tu nemohli hovoriť konkrétne mená(existujú aj konkrétne stránjy, kde sa píšu skúsenosti, aj veľmi negatívne, s doktormi), ako si potom majú pacienti vyselektovať, ktorý doktor je dobrý a ktorý nie? Frajerka je z toho smutná, ale bojí sa niečo podniknúť, aby jej to neoplatila...

tpch

david, tak potom tvoja priatelka tu nevyziadanu radu asi nevnima tak tragicky, ked to neriesi. Ked si tam nebol, tak neries ani ty.
Inak podla mna nie je fer, ze napises meno lekara, ale svoje ci priatelkino nie. To tiez o niecom svedci.

david23

ethel: veď to, že podľa seba, súdim teba. A že prečo sú potom ženy nedôverčivé, žiarlivé, keď od všadiaľ (z televiízie, časopisov) a ešte aj od doktorov počúvajú, aké sú podvádzané partnermi...
tpch:to musí spraviť moja priateľka a nie ja, keď som v nútri nebol.
maruska:bola ticho, lebo nevedela jej to vyargumetovať slušným spôsobom

ethel

Davidko, ty sa nenechaj vyprovokovať niečím takým.Možno má pani dr. osobné skúsenosti a preto sa snaží každú ženu upozorniť:-)
Očkovať nech sa nedáva...bola tu už taká téma dávnejšie..skús vyhladať.

tpch

david, co tak spisat staznost? Co tak konfrontovat prislusnu lekarku? Co tak oslovit lekarsku komoru, ktora ma na starosti lekarsku etiku?
Alebo si iba jeden z davu Slovacikov, ktori nariekaju na anonymnom fore, ale v reali neurobia VOBEC VOBEC NIC.
Stiahnes chvost a zijes pokorne dalej. Tak Vam treba.

maruska123

vela doktorov sa ti v sucasnosti vyserie na hippokratovu prisahu a ide im len o prachy...samozrejme ze eticke to nie je

ale keby to niekto povie mne tak mu asi vynadam a hned si aj vezmem kartu..ale ak bola tvoja frajerka ticho, tak co uz...

david23

maruska123: dobre, ale taktika, že jej bude rozprávať, že ju budem podvádzať nie je proti hippokratovej prísahe?