Myslienky

Príspevok v téme: Myslienky
klick

Lezim v posteli a rozmyslam kolko este bude trvat kym sa zbavim myslienok nanho. uz su to 3 roky co nie sme spolu. nemyslim ze je to laska ale nieco tam je co ma k tomu nuti,kedze sa k tomu stale vraciam..a rozmyslam kolko ludi je tam vonku ako ja, alebo nie je?...posledny rok som taka zaneprazdnena ze nemam poriadne ani cas na seba, zmenila som pracu, prostredie, kamaratov.. ale aj tak myslienka tam stale je..uz by som sa od toho chcela nejako odputat a zacat novu epizodu zivota..vidim ako iny ludia lahko preskocia zo vztahu do vztahu a prajem si aby som aj ja tak mohla tak rychlo zabudnut..

trapne uz

clovek nezabudne... az ked pride niekto, kto prekona toho/tu pred tym. len blbe je, ze niekomu sa to podari za par mesiacov, niekomu za 5 rokov... mne sa ale nechce premarnit najlepsie roky mojho zivota takto a cakat do 80tky :)a to sme spolu ani nechodili. ako sa moze jeden clovek dostat dakomu takto do hlavy? a nedobrovolne, ja som ho tam predsa nechcela.asi sa vydam z rozumu

klick

alex swan
tiez som sa kolkokrat pytala preco nemozem zabudnut...
ale ten pravy to asi nebude (alebo skor ja jeho prava) bo minuly tyzden vypisoval aku ma sexy kolegydmu a aky je z nej hotovy.. takze on je uz za vodou..to len ja som taky blbec ze sa trapim.. :(

klick

alex swan
tiez som sa kolkokrat pytala preco nemozem zabudnut...
ale ten pravy to asi nebude (alebo skor ja jeho prava) bo minuly tyzden vypisoval aku ma sexy kolegydmu a aky je z nej hotovy.. takze on je uz za vodou..to len ja som taky blbec ze sa trapim.. :(

doktorko

klick-ako keby som seba videl len u mna je to len 1,5roka ,ale aspon viem ze nemam sam takyto problem ,radsej sa s tym nikomu ani nezdoverujem ,obzvlast kamaratom ,lebo by ma len zosmiesnili ci mi hrabe :))sem tam si aj vecer poplacem potom je dobre ,ale casom to zas na mna dojde:(