citlive prsia - mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: citlive prsia - mozem byt tehotna?
alica123456

zaciatkom roka som prestala uzivat hak. pocas sexu koncom januara nam praskol kondom, uzila som nudzovu antikoncepciu a tyzden na to som dostala menzes. bolo to len dva tyzdne po mojom beznom cykle. odvtedy pouzivame len kondomy.
teraz mam velmi citlive prsia. je to nasledkom vykyvov hladiny hormonov, jednak z toho ze som prestala uzivat hak po 4 rokoch a nasledne uzila nudzovu tabletku, alebo mozem byt tehotna?
odkedy sa priblizne da spolahnut na domaci tehotensky test?
s drahym sme spolu spali od toho vyvolaneho menzesu len tento vikend. nie je to skoro?

bububu

alica, ak mas iba citlive prsia a vobec nic ine na sebe nepozorujes, tak moze ist o priznak ovulacie. presne to iste sa stalo mne. takisto som si myslela, ci nie som tehotna, pretoze presne v strede cyklu (2 tyzdne po zaciatku posledneho menzesu) ma zacali velmi boliet prsia a dokonca aj v podbrusku trochu. a bolelo to az do menzesu, takze skoro tri tyzdne som si uzila bolesti. ale ide iba o priznak ovulacie. toto sa niektorym zenam stava normalne, dokonca niektore pozoruju pri ovulacii aj spinenie. a takisto sa mi to stalo po tom, co som uzila Escapelle. takze neboj, tehotenstvo by to nemalo byt :).